Ağrı Sürücü Kursu
1 Haziran 2018

Ağrı Sürücü Kursu Hizmetlerimiz

 

Doğubeyazıt Sürücü Kursu Seçeneklerimiz

 

            Firmamız bu sene de her sene olduğu gibi sadece taban fiyatlar ile sizleri ehliyet sahibi yapmaya devam ediyor. Güvenilir personellerimiz ve işinin uzmanı hocalarımız ile birlikte Doğubayazıt sürücü kursu olarak trafikte yanınızda olma misyonumuzu layıkıyla yerine getiriyoruz. Seçeneklerimiz içerisinde sınav tarihlerini öğrenebilir ve buna göre kayıtlarınızı oluşturabiliriz. Tüm sınavlarımızın genel adı motorlu taşı sürücü kursiyerleri sınavı olup profesyonel ölçeklerde gerçekleşmektedir. Sınav sonuçlarını da şubelerimizden öğrenebilirsiniz.

 

            E-sınav seçeneklerimiz de size sunduğumuz bir diğer seçenektir. Haftanın 7 günü yapılmakta olan e-sınavlar ile birlikte yorulmadan, sadece bilgisayarınızı kullanarak sınavlara güvenli ve nezih bir şekilde giriş yapabilirsiniz. Gerekli belgeleri oluşturup Ağrı Doğubayazıt ehliyet sahibi olmak için ilk adımı atabilirsiniz. Bilinçli ve sistemli bir şekilde, araçları A’dan Z’ye tanıyarak ehliyet sahibi olmak isteyen müşterilerimizin bize getirmesi gereken belgelerin başında 3 adet biyometrik fotoğraf yer almaktadır.

 

            Yabancı uyruklu sürücüleri de Sürücü Olur Sağlık Belgesi, Adliye’den alınmış olan sabıka kaydı, ikamet tezkeresi ve öğrenim denklik belgelerini tamamlamaları durumunda ehliyet sahibi yapmaya devam ediyoruz. Gerekli belgeler konusunda sıkıntı yaşayan sürücü adaylarımıza da hem telefondan hem de yüz yüze yönlendirmeler yaparak bu işlerinde de yardımcı olmaktayız. Daha önce sınavlarımızda çıkmış sorularımızı da bizden temin edebilir ve sınava yüksek oranlı bir başarı ihtimaliyle girebilirsiniz.

 

 Ağrı Sürücü Kursu Avantajlarımız

 

            Tıpkı e-sınav seçeneğinde olduğu gibi sürücü adaylarımıza online dersler konusunda da destek olmaktayız. İlk yardım dersleri başta olmak üzere trafik bilgisi dersleri ve motor bilgisi derslerini de online olarak hizmetlerimizden alabilirsiniz. Bununla birlikte Ağrı sürücü kursu olarak sizlere son model arabalar ile birlikte ders veriyoruz. Hem güvenli, hem konforlu hem de güler yüzlü eğitimin verildiği kurslarımızda ehliyet sahibi olmak artık çok daha kolay! A sınıfından başlayarak D sınıfına kadar geniş bir yelpazede ehliyet verme avantajlarımız da mevcut. 30 gün gibi bir sürede hayalini kurdukları ehliyetlere kavuşmak isteyen müşterilerimizi şubemize bekliyoruz. Bunun yanı sıra bize telefon ile ulaşarak ilk kaydınızı da oluşturabilirsiniz. Güvenli sürüşler için doğru yerdesiniz.

 

SİMÜLATOR EĞİTİMİ

Gerçeğe uygun olarak tasarlanan üç boyutlu şehir ortamı, konutlar, mağazalar, parklar, okullar, restoranlar, benzin istasyonları, alışveriş merkezleri, bankalar, vb. birçok yerleşim merkezlerini içermektedir. Dolmuşlardan otobüslere, yayalardan araçlara, reklam panoları ve billboardlarıyla şehir ortamını tamamiyle yansıtmakta, sürücülere yaşayan bir ortam sunulmaktadır. Sistemin yolla etkileşimi, hava koşulları ve sürüş performansı gibi özellikleriyle sürücüye gerçek duygular yaşatılmaktadır. Simülatör kullanımı sırasında, çiğnenen her kural için sesli ve görsel uyarılar bulunmaktadır. Ekranın sağ üst köşesinde uyulmayan kurallar veya trafik işaretleri ile hataların yapıldığı anda sürücünün uyarılması, verilen eğitimin etkin olmasını ve aktif öğrenmeyi sağlar. Trafik eğitimi konusunda duyulan ihtiyacın giderilmesinde önemli bir araç olacağı düşünülen ve oyun çekiciliği taşıyan bu simülatör, başlangıç seviyesindeki sürücülerin sanal, riskten uzak bir ortamda direksiyon başında sürücülük yeteneklerini geliştirme fırsatını bulmalarına yardımcı olmaktadır. Kullanıcılar yaptıkları hataların sonuçlarını görerek ve Trafikent’in sanal dünyasında herhangi bir tehlikeden uzak olarak deneyim kazanacaklardır.

ÖZEL DİREKSİYON EĞİTİMİ

Yapılan araştırmalara göre trafiğe çıkmak için özel direksiyon dersi alanların yaklaşık %50 si başarısız olup, trafiğe çıkmaktan vazgeçmektedir. Sebebi ise doğru seçim yapamamış olmasından dolayı inancını kaybedip vazgeçiyor. Bu sebepten dolayı alacağınız eğitimi alacağınız kurum çok önemlidir. Kurumumuzda, eğitimlerimiz bay veya bayan uzman eğitmenler eşliğinde gerçekleşmektedir. Size özel hazırlamış olduğumuz paket programlarımızdan alarak,direksiyon dersi ücretini hem uygun fiyata alır hemde trafiğe çıkma garantisi alabilirsiniz. Kendinizi özel hissetmek,kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız sizleri kursumuza kalitenin tek adresine bekliyoruz.Kursumuzda size uygun olan saatlerde ve size uygun ücretlerle hemen eğitime başlayabilir kaliteli bir eğitim alabilirsiniz.

İLETİŞİM

Adres: Cumhuriyet Mah. İnönü Cad. No:107 Küçükçekmece/İstanbul
Tüm şubelerimize 0212 601 00 55 numaradan ulaşabilirsiniz.
Elektronik posta ile ulaşmak isterseniz info@lalesurucukurslari.com adresine email atabilirsiniz.

BİZ SİZİ ARAYALIM ?