Arnavutköy Sürücü Kursu
25 Şubat 2018

Ehliyet Almak Arnavutköy Sürücü Kursu İle Artık Daha Kolay

 

            2010 yılında başlayan hizmetlerimize 2016 yılından itibaren Lale Sürücü Kursları olarak devam ediyoruz. Alanında uzman olan eğitmenler tarafından vermiş olduğumuz eğitimler ile kursiyerlerimizin tamamını iyi ve başarılı bir sürücü olarak trafiğe kazandırıyoruz. Sizlerde başarılı sürücüler arasına katılmak ister misiniz? O halde Lale Sürücü Kurslarının eşsiz fırsatlarından yararlanmanız için sizleri şubemize davet ediyoruz.

 

 Arnavutköy’de Kapsamlı Sürücü Kursu

Arnavutköy Sürücü Kursu

Arnavutköy Sürücü Kursu

 

            Arnavutköy ve civarında ikamet ediyorsanız ve başarılı bir sürücü kursuna ihtiyacınız var ise Arnavutköy Sürücü Kursu hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Kendini sürekli geliştiren kurumumuz sizler ile beraber hizmet ağını geliştirmeye devam etmektedir.

 

            Güçlü ve deneyimli bir eğitim kadrosuna sahip olan Arnavutköy sürücü kursları modern eğitim anlayışı ve güler yüzlü ekibi ile sizleri memnun etmeyi başarmaktadır. Sürücü belgesi yönetmeliklerinde yaşanan değişimleri sürekli takip eden Arnavutköy sürücü kursumuz eğitimlerini de bu doğrultuda şekillendirmektedir.

 

            Arnavutköy sürücü kursu olarak geçmişe dayanan tecrübemiz ile sizleri ehliyet sınavına hem teorik olarak hem de bilgi olarak en iyi şekilde hazırlıyoruz. Sektörün en güvenilir isimlerinden biri olan Arnavutköy sürücü kursu Milli Eğitim Bakanlığı onaylı olarak hizmetlerini sürdürmektedir.

 

            Saygınlığı ile ön planda olan ve sektörde en çok tercih edilen kurum olan Lale Sürücü Kursları Arnavutköy sürücü kursu hizmetlerini aynı saygınlık ile sunuyor. Yazılı sınav için gerekli olan bütün eğitimleri en iyi şekilde sunan kurumumuz pratik olarak direksiyon eğitimlerini de kaliteli bir şekilde sunuyor.

 

 Güvenilir Yolculuklar İçin Doğru Adres

 

            Güvenilir bir yolculuk için ehliyet almak yeterli değildir. Pratik olarak direksiyon eğitimlerinin de en iyi şekilde verilmesi ile yola çıktığınızda kendinize olan güveniniz artacak ve trafik kurallarına hâkim olarak yolculuğunuzu sürdüreceksiniz. Bu konuda kendine güvenen kurumumuz sizin de kendinize güvenmenizi sağlıyor.

 

            Araç filosunu sürekli yenileyen Arnavutköy Lale sürücü kursu sizlere en yeni ve konforlu araçlarda pratik yapma fırsatı sunuyor. Kurumumuz Arnavutköy sürücü kursu fiyatları konusunda da büyük avantajlar sağlıyor. Erken kayıt avantajlarımızdan yararlanarak ekonomik bir şekilde ehliyet sahibi olabilirsiniz.

 

 Kısa Sürede Ehliyet Sahibi Olmanın En Pratik Yolu

 

            Lale Sürücü Kursları sizlere 30 gün içerisinde ehliyet sahibi olma fırsatı sunuyor. Elektronik ehliyet sınavı hizmeti de verilen kurumumuzda tüm ehliyetler için e-sınav düzenlenmektedir. Sürücü kursumuzda verilen teorik dersleri aldıktan sonra e-sınava girerek internet üzerinden gerçekleştirilen sınavlara katılabilirsiniz.

 

            Tamamen sizlerin memnuniyetini sağlamak için hizmetlerini sürdüren ve geliştiren Arnavutköy Lale Sürücü Kursumuzun ayrıcalıklı hizmetlerinden yararlanmak isterseniz bizi dilediğiniz aman arayabilirsiniz.

Arnavutköy Sürücü Kursu

SİMÜLATOR EĞİTİMİ

Gerçeğe uygun olarak tasarlanan üç boyutlu şehir ortamı, konutlar, mağazalar, parklar, okullar, restoranlar, benzin istasyonları, alışveriş merkezleri, bankalar, vb. birçok yerleşim merkezlerini içermektedir. Dolmuşlardan otobüslere, yayalardan araçlara, reklam panoları ve billboardlarıyla şehir ortamını tamamiyle yansıtmakta, sürücülere yaşayan bir ortam sunulmaktadır. Sistemin yolla etkileşimi, hava koşulları ve sürüş performansı gibi özellikleriyle sürücüye gerçek duygular yaşatılmaktadır. Simülatör kullanımı sırasında, çiğnenen her kural için sesli ve görsel uyarılar bulunmaktadır. Ekranın sağ üst köşesinde uyulmayan kurallar veya trafik işaretleri ile hataların yapıldığı anda sürücünün uyarılması, verilen eğitimin etkin olmasını ve aktif öğrenmeyi sağlar. Trafik eğitimi konusunda duyulan ihtiyacın giderilmesinde önemli bir araç olacağı düşünülen ve oyun çekiciliği taşıyan bu simülatör, başlangıç seviyesindeki sürücülerin sanal, riskten uzak bir ortamda direksiyon başında sürücülük yeteneklerini geliştirme fırsatını bulmalarına yardımcı olmaktadır. Kullanıcılar yaptıkları hataların sonuçlarını görerek ve Trafikent’in sanal dünyasında herhangi bir tehlikeden uzak olarak deneyim kazanacaklardır.

ÖZEL DİREKSİYON EĞİTİMİ

Yapılan araştırmalara göre trafiğe çıkmak için özel direksiyon dersi alanların yaklaşık %50 si başarısız olup, trafiğe çıkmaktan vazgeçmektedir. Sebebi ise doğru seçim yapamamış olmasından dolayı inancını kaybedip vazgeçiyor. Bu sebepten dolayı alacağınız eğitimi alacağınız kurum çok önemlidir. Kurumumuzda, eğitimlerimiz bay veya bayan uzman eğitmenler eşliğinde gerçekleşmektedir. Size özel hazırlamış olduğumuz paket programlarımızdan alarak,direksiyon dersi ücretini hem uygun fiyata alır hemde trafiğe çıkma garantisi alabilirsiniz. Kendinizi özel hissetmek,kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız sizleri kursumuza kalitenin tek adresine bekliyoruz.Kursumuzda size uygun olan saatlerde ve size uygun ücretlerle hemen eğitime başlayabilir kaliteli bir eğitim alabilirsiniz.

İLETİŞİM

Adres: Cumhuriyet Mah. İnönü Cad. No:107 Küçükçekmece/İstanbul
Tüm şubelerimize 0212 601 00 55 numaradan ulaşabilirsiniz.
Elektronik posta ile ulaşmak isterseniz info@lalesurucukurslari.com adresine email atabilirsiniz.

BİZ SİZİ ARAYALIM ?