Avcılar Sürücü Kursu
22 Ocak 2019

Ehliyet Sınavında Yüzde Yüz Başarı Nasıl Sağlanır?

 

            Trafikte güvenliği öncelikli olarak amaç edinen firmamız eğitimlerinde bu hassasiyeti göstermektedir. Bu amaçla ehliyet almanın ötesinde her kursiyerin doğru ve trafik kurallarına uygun şekilde araç kullanmasını sağlamaktayız. Ehliyet sınavlarındaki yüksek oranda başarısı kaliteli eğitime ve uzman eğitmen kadrosu sayesindedir.

 

 Kaliteli Sürücü Kursu Eğitimi Nasıldır?

 

           Sürücü adaylarını uzman eğitmen kadromuzla sınavlara hazırlamaktayız. Yazılı sınav için derslerde konulara hakim olmalarını sağlamaktayız. Bunun için gerekli dokümanlardan faydalanarak akılda kalıcı şekilde olmasını hedeflemekteyiz. Ayrıca pratik sınav için birebir yapılan direksiyon dersleri sonucu kursiyerin korkmadan kendine güvenli şekilde ataç kullanması sağlanır. Avcılar sürücü kursu arayışında olanlar için simülatörden faydalanarak canlı bir ortamda ders anlatımı imkanı sunuyoruz.

 

            Kendi alanında teknolojik gelişmeleri takip eden firmamız derslerinde bundan faydalanmaktadır. Simülatör sayesinde sürücü adayının trafikte karşılaşacağı tüm durumlar ele alınmakta ve aracı nasıl kullanması gerektiği anlatılmaktadır. Trafik kurallarına verdiğimiz önem sonucu bu eğitimde tüm işaret ve levhalar derslerde canlı şekilde anlatılır. Kursiyerlerimize araç kullanımını pratikte gösterdiğimiz araçlarımız son modeldir. Bakımları yapılmış olup, trafikte güvenliği sağlayacak donanıma sahiptir.

 

 Sürücü Kursundan Hangi Ehliyetler Alınır?

 

            Motor ehliyeti almak isteyen kursiyerlerimiz için gerekli eğitimler verilir. Yamaha marka motorlar kullanılarak eğitim verilen kursiyerlerimiz A sınıfı ehliyet sınavında başarılı olmaktadır. A1, A2, A, B, C sınıfı ehliyet alınması sağlanır. Ayrıca CE, D, D1 sınıfı olarak ehliyet isteyen kursiyerlerimize gerekli eğitim verilir.

 

            Firma olarak sınavlara nasıl başvurulacağı ve sınavların nasıl olduğu konusunda kursiyerlerimizi bilgilendirmekteyiz. Verilen yoğun eğitimler sonucu kısa sürede ehliyet alımı sağlanır. İlk yardımdan motor bilgisine kadar sınavlarda karşılaşılacak tüm soru tiplerine yönelik eğitim vermekteyiz.

 

 Ehliyet Sınavlarında Başarı Nasıl Sağlanır?

 

            Başarıyı hedef alan firmamız eğitim kalitesine verdiği önemin karşılığını almaktadır. Verdiği dersleri online şekilde verdiği eğitimlerle destekleyen eğitmen kadromuz kursiyerlerin her sorusuna cevap vermektedir.

 

            Avcılar sürücü kursu için bu bölgede rakipsiz fiyat avantajları, taksit imkanları ve tecrübeli eğitmen kadrosuyla hizmet vermekteyiz. Direksiyon derslerinde öğrencinin, dikkat etmesi tüm hususlar defalarca tekrarlanır. Yapılan tekrarlar, çıkmış soruların gözden geçirilmesi ve teknolojik imkanların kullanılmasıyla kursiyerlerin sorunsuz şekilde ehliyet almasının mutluluğunu yaşıyoruz.

Avcılar Sürücü Kursu

SİMÜLATOR EĞİTİMİ

Gerçeğe uygun olarak tasarlanan üç boyutlu şehir ortamı, konutlar, mağazalar, parklar, okullar, restoranlar, benzin istasyonları, alışveriş merkezleri, bankalar, vb. birçok yerleşim merkezlerini içermektedir. Dolmuşlardan otobüslere, yayalardan araçlara, reklam panoları ve billboardlarıyla şehir ortamını tamamiyle yansıtmakta, sürücülere yaşayan bir ortam sunulmaktadır. Sistemin yolla etkileşimi, hava koşulları ve sürüş performansı gibi özellikleriyle sürücüye gerçek duygular yaşatılmaktadır. Simülatör kullanımı sırasında, çiğnenen her kural için sesli ve görsel uyarılar bulunmaktadır. Ekranın sağ üst köşesinde uyulmayan kurallar veya trafik işaretleri ile hataların yapıldığı anda sürücünün uyarılması, verilen eğitimin etkin olmasını ve aktif öğrenmeyi sağlar. Trafik eğitimi konusunda duyulan ihtiyacın giderilmesinde önemli bir araç olacağı düşünülen ve oyun çekiciliği taşıyan bu simülatör, başlangıç seviyesindeki sürücülerin sanal, riskten uzak bir ortamda direksiyon başında sürücülük yeteneklerini geliştirme fırsatını bulmalarına yardımcı olmaktadır. Kullanıcılar yaptıkları hataların sonuçlarını görerek ve Trafikent’in sanal dünyasında herhangi bir tehlikeden uzak olarak deneyim kazanacaklardır.

ÖZEL DİREKSİYON EĞİTİMİ

Yapılan araştırmalara göre trafiğe çıkmak için özel direksiyon dersi alanların yaklaşık %50 si başarısız olup, trafiğe çıkmaktan vazgeçmektedir. Sebebi ise doğru seçim yapamamış olmasından dolayı inancını kaybedip vazgeçiyor. Bu sebepten dolayı alacağınız eğitimi alacağınız kurum çok önemlidir. Kurumumuzda, eğitimlerimiz bay veya bayan uzman eğitmenler eşliğinde gerçekleşmektedir. Size özel hazırlamış olduğumuz paket programlarımızdan alarak,direksiyon dersi ücretini hem uygun fiyata alır hemde trafiğe çıkma garantisi alabilirsiniz. Kendinizi özel hissetmek,kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız sizleri kursumuza kalitenin tek adresine bekliyoruz.Kursumuzda size uygun olan saatlerde ve size uygun ücretlerle hemen eğitime başlayabilir kaliteli bir eğitim alabilirsiniz.

İLETİŞİM

Adres: Cumhuriyet Mah. İnönü Cad. No:107 Küçükçekmece/İstanbul
Tüm şubelerimize 0212 601 00 55 numaradan ulaşabilirsiniz.
Elektronik posta ile ulaşmak isterseniz info@lalesurucukurslari.com adresine email atabilirsiniz.

BİZ SİZİ ARAYALIM ?