Bakırköy Sürücü Kursu
7 Şubat 2021

Lale Sürücü Kursu Bakırköy Şubesi İle Hizmetinizde

Bakırköy Sürücü Kursu ile ehliyet almak, direksiyon dersleri almak, trafikte araç kullanmak vs. gibi şeyler için tercih edebileceğiniz lalesürücükursu.com size istediğiniz hizmeti İstanbul’un pek çok yerinde bulunan şubeleri ile size sunmaktadır. Lale Sürücü Kursları İstanbul’da 25 şubeye sahip olup 2010 yılından beri hizmet vermektedir. İstanbul şubelerinde birkaçı; Bakırköy sürücü kursu, Arnavutköy sürücü kursu, Başakşehir sürücü kursu, Beylikdüzü sürücü kursu başta olmak üzere Lale Sürücü Kursu İstanbul’un 25 farklı yerinde siz sürücü adayları için kaliteli ve güvenli bir hizmet vermektedir.

 

 

 Neden Lale Sürücü Kursu’nu seçmeliyim?

 

 Uzman eğitim kadrosu ile teknolojinin sunduğu imkanları sürücü adaylarına sunarak kaliteli ve gerçek anlamda güvenli sürücüler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Verilen bu hizmetler tüm şubelerimizde eşit olarak sunulmakta olup evinize, işinize vs. konumunuza ve size uygun şubemizden sürücü kurslarına devam edebilirsiniz. Bakırköy sürücü kursu, kolay ulaşımı, bulunduğu konum itibariyle tercih edebileceğiniz sürücü kursu şubelerimizden birisidir.

 

 Ayrıca şubelerimizde online eğitim dokümanlarını da sürücü adaylarımıza sunarak pratik ve tekrar yaparak öğrendiklerini pekiştirmelerini sağlamaktayız. Sürücü kurslarımız sadece sınava yönelik çalışmalar yapmamakta olup sürücü adaylarının başarılı, güvenli birer sürücü olmalarını hedeflemektedir. Eğitimlerimiz yüksek modelli araçlarla verilmektedir. Şubelerimize ulaşım kolay olmakla birlikte, şubelerimizde simülasyonla eğitim, geniş ferah dersliklerimizde verilen teorik eğitimlerin yanı sıra eğitmenlerimiz gözetiminde direksiyon eğitimi, araç kullanımı pratiği de yapabilirsiniz.

 

 Çoğu sürücü adayı trafiğe çıkmaktan çekinir, tehlikeli bulur; kendine güvenemez. Lale Sürücü Kursları olarak her şubemizde sürücü adaylarının gerçek bir trafik anı, direksiyon kullanımını sağlayabilmek adına simülasyonlu eğitimler sunmaktayız.

 

 Simülatörle eğitim nedir?

 

 Gerçek trafik ortamına uygun olarak tasarlanmış üç boyutlu konutlar, şehir ortamı, mağazalar, benzin istasyonları, okullar, parklar, restoranlar, alışveriş merkezleri, bankalar, vb. birçok yerleşimini göreceğiniz bir ortam oluşturulmuştur. Trafikte karşınıza çıkabilecek; dolmuştan, otobüslere, araçlardan yayalara, reklam panoları bile olmak üzere tamamen bir şehir ortamı oluşturulmuş ve sürücülere gerçek bir ortam sunulması hedeflenmiştir.

 

 Sistemin özellikleri sayesinde sürücü, hava koşulları; yolla etkileşim ve sürüş performansı gibi özellikleriyle sürücüye gerçek bir trafikte gerçek bir araç kullanıyormuş hissi yaşatılır. Simülatörün kullanımı esnasında; çiğnediğiniz her kuralda size sesli ve görsel uyarılar veren bir sistem bulunmaktadır.

 

 Eğitim aldığınız simülatör ekranın sağ üst köşesinde görebileceğiniz uymadığınız kuralları veya trafik işaretlerine uymadığınız zamanlarda vs. bu sistem sürücüyü uyararak, aktif öğrenmeyi ve verilen eğitimin etkin olarak gerçekleşmesini sağlar.

 

 Trafiğe çıkılınca yaşanabilecek sorunlar konusunda alınacak bu eğitim ile bu ihtiyacın giderilmesi konusunda bu simülasyonla eğitim sistemi önemli bir araçtır. Adeta bir oyun oynuyormuş hissi de vermesi gibi nedenlerle bu simülatör, başlangıç seviyesinde olan sürücüler sanal olarak, trafiğe çıkılınca karşılaşılabilecek risklerden uzakta direksiyon başına geçerek, sürücülük yeteneklerini pekiştirebilmekte ve geliştirebilmektedir. Bu simülasyonla eğitimlerimiz Bakırköy sürücü kursu, Beylikdüzü sürücü kursu ve diğer şubelerimizde de bu eğitimden yararlanabilirsiniz.

 

 Özel direksiyon eğitimlerimiz

 

 İlk defa trafiğe çıkan sürücüler direksiyonu kullanmakta yeterince iyi olamadıkları için trafiğe çıkmaktan vazgeçmektedirler. Doğru bir eğitimle böyle bir sorun yaşamaz ve araç kullanmanın zevkine varırsınız. Bu yüzden alacağınız eğitim ve kurum önem arz etmektedir. Kurumlarımızda eğitimlerimiz bay ve bayan uzman eğitmenler tarafından verilmekte olup talebiniz doğrultusunda eğitmeninizi seçebilirsiniz. Programlarımız kişiye özel hazırlanmakta ve iyi bir eğitim kurumlarımızda sizleri beklemektedir.

 

 Tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak; uzman kadromuzla kaliteli bir eğitim ve pratik yapmak için www.lalesurucukurslari.com internet adresimizden online kayıt yapabilir sizin zamanınıza ve konumunuza uygun şubelerimizde kaliteli, güvenli bir eğitim alabilirsiniz.

 

SİMÜLATOR EĞİTİMİ

Gerçeğe uygun olarak tasarlanan üç boyutlu şehir ortamı, konutlar, mağazalar, parklar, okullar, restoranlar, benzin istasyonları, alışveriş merkezleri, bankalar, vb. birçok yerleşim merkezlerini içermektedir. Dolmuşlardan otobüslere, yayalardan araçlara, reklam panoları ve billboardlarıyla şehir ortamını tamamiyle yansıtmakta, sürücülere yaşayan bir ortam sunulmaktadır. Sistemin yolla etkileşimi, hava koşulları ve sürüş performansı gibi özellikleriyle sürücüye gerçek duygular yaşatılmaktadır. Simülatör kullanımı sırasında, çiğnenen her kural için sesli ve görsel uyarılar bulunmaktadır. Ekranın sağ üst köşesinde uyulmayan kurallar veya trafik işaretleri ile hataların yapıldığı anda sürücünün uyarılması, verilen eğitimin etkin olmasını ve aktif öğrenmeyi sağlar. Trafik eğitimi konusunda duyulan ihtiyacın giderilmesinde önemli bir araç olacağı düşünülen ve oyun çekiciliği taşıyan bu simülatör, başlangıç seviyesindeki sürücülerin sanal, riskten uzak bir ortamda direksiyon başında sürücülük yeteneklerini geliştirme fırsatını bulmalarına yardımcı olmaktadır. Kullanıcılar yaptıkları hataların sonuçlarını görerek ve Trafikent’in sanal dünyasında herhangi bir tehlikeden uzak olarak deneyim kazanacaklardır.

ÖZEL DİREKSİYON EĞİTİMİ

Yapılan araştırmalara göre trafiğe çıkmak için özel direksiyon dersi alanların yaklaşık %50 si başarısız olup, trafiğe çıkmaktan vazgeçmektedir. Sebebi ise doğru seçim yapamamış olmasından dolayı inancını kaybedip vazgeçiyor. Bu sebepten dolayı alacağınız eğitimi alacağınız kurum çok önemlidir. Kurumumuzda, eğitimlerimiz bay veya bayan uzman eğitmenler eşliğinde gerçekleşmektedir. Size özel hazırlamış olduğumuz paket programlarımızdan alarak,direksiyon dersi ücretini hem uygun fiyata alır hemde trafiğe çıkma garantisi alabilirsiniz. Kendinizi özel hissetmek,kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız sizleri kursumuza kalitenin tek adresine bekliyoruz.Kursumuzda size uygun olan saatlerde ve size uygun ücretlerle hemen eğitime başlayabilir kaliteli bir eğitim alabilirsiniz.

İLETİŞİM

Adres: Cumhuriyet Mah. İnönü Cad. No:107 Küçükçekmece/İstanbul
Tüm şubelerimize 0212 601 00 55 numaradan ulaşabilirsiniz.
Elektronik posta ile ulaşmak isterseniz info@lalesurucukurslari.com adresine email atabilirsiniz.

BİZ SİZİ ARAYALIM ?