Bayrampaşa Sürücü Kursu
27 Ekim 2021

Bayrampaşa Sürücü Kursu

Bayrampaşa sürücü kursu tarafından verilen ehliyet eğitim ve sınavlarını almak isteyen birçok kişinin araştırma yaptığı bölgelerden biridir. Bayrampaşa civarında yaşayan ve sürücü kursuna hızlı bir şekilde ulaşmak isteyen sürücü adayları tarafından profesyonel eğitmen kadromuz ile hizmet veren kursumuz tercih edilmektedir.

Bayrampaşa Sürücü Kursu ile Ehliyet Almak Çok Kolay!

Bayrampaşa konumun bulunan sürücü kursumuz ile ehliyet almak sandığınızdan çok daha kolay. Ehliyet almak üzere kurumumuza başvuran birçok sürücü adayının ehliyet alma süreci hakkında bilgisi bulunmamaktadır. Bu noktada uzman eğitmen kadromuz ve öğrencilerimizin takibini yapan danışmanlarımız ile öğrencilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

Sürücü kursları farklı ehliyet türleri için sürücü adaylarını sınavlara hazırlar. Bu sınavlar iki temel şekilde gerçekleştirilmektedir. İlk sınav yazılı sınavdır. Yazılı sınav kapsamında bulunan tüm konular eğitmen kadromuz tarafından öğrencilerimize öğretilmektedir. Diğer sınav ise sürüş sınavıdır.

Sürüş sınavı öğrencinin trafikte araç kullanıp kullanamayacağını test eden ve belli kriterlerin karşılanması gerektiği bir sınavdır. Trafik hali kişinin temel sürüş teknik ve bilgilerine hakim olması gereken bir alandır.

Akan trafikte yanlış araç kullanımı canlı hayatını tehlikeye atar. Bu nedenle sürüş sınavı öğrencilerin mutlak suretle başarılı olması gereken bir sınavdır.

bayrampaşa sürücü kursu

Sürücü Kursu Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Sürücü kursu seçerken tercih ettiğiniz kursun eğitmen kadrosuna, ne kadar süre ile eğitim verdiğine, yazılı ve sürüş sınavı için öğrenciyi nasıl hazırladığına dikkat etmelisiniz. Bir sürücü kursundan maksimum verimi almak için eğitmenlerinin profesyonel olması şarttır.

Sürücü kursumuz bünyesinde eğitim veren tüm eğitmenlerimiz öğrencilerimizin başarılı olması için profesyonel olarak hizmet vermektedir. Böylece bir sürücü kursundan alınabilecek maksimum verim öğrencilerimize sunulmaktadır.

Ne Kadar Sürede Ehliyet Alabilirim?

Ehliyet almak için gerekli olan süre öğrencilerin sınavları geçme durumuna bağlıdır. Yaklaşık 3 ay gibi bir süre içerisinde sınavların başarılı bir şekilde geçilmesi halinde ehliyet alınabilmektedir. Ehliyet alma sürecinde bulunan eğitim ve sınavların aksatılmaması bu sürenin belirlenmesinde büyük önem taşımaktadır.

Ehliyet almak için en az 3 ay gibi bir süre ayırmanız gerekmektedir. Sürenin uzaması öğrencinin derse ve sınavlara katılımı, başarılı olmasına bağlıdır.

Bayrampaşa Sürücü Kursu Fiyatları Ne Kadar?

Bayrampaşa sürücü kursu fiyatları, öğrencinin hangi ehliyet türünü almak istediğine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Ehliyet alma sürecinde ehliyet kursunda yazılı sınav ve sürüş sınavı için eğitim verilmektedir. 

Öğrencinin ehliyet almak istediği alana uygun olan eğitimleri alması ile birlikte sınava girmesi ve başarılı olması gerekmektedir. Sınavda başarılı olunması ile birlikte ehliyet alma süreci tamamlanabilmektedir. Ehliyet almak isteyen öğrencilerin aynı zamanda dönemleri de takip etmesi gerekmektedir.

Bayrampaşa konumunda bulunan sürücü kursumuza başvurarak profesyonel eğitmenlerimizden yazılı ve sürüş sınavı için eğitim alabilirsiniz. Bütçe dostu eğitim fiyatlarımızdan faydalanmak için iletişim kanallarımızı kullanabilir, müşteri temsilcilerimize danışabilirsiniz.

Lale Sürücü Kursları olarak sizlere 30’un üzerinde şubemiz ile tüm Türkiye’de hizmet vermekteyiz.

 

 

SİMÜLATOR EĞİTİMİ

Gerçeğe uygun olarak tasarlanan üç boyutlu şehir ortamı, konutlar, mağazalar, parklar, okullar, restoranlar, benzin istasyonları, alışveriş merkezleri, bankalar, vb. birçok yerleşim merkezlerini içermektedir. Dolmuşlardan otobüslere, yayalardan araçlara, reklam panoları ve billboardlarıyla şehir ortamını tamamiyle yansıtmakta, sürücülere yaşayan bir ortam sunulmaktadır. Sistemin yolla etkileşimi, hava koşulları ve sürüş performansı gibi özellikleriyle sürücüye gerçek duygular yaşatılmaktadır. Simülatör kullanımı sırasında, çiğnenen her kural için sesli ve görsel uyarılar bulunmaktadır. Ekranın sağ üst köşesinde uyulmayan kurallar veya trafik işaretleri ile hataların yapıldığı anda sürücünün uyarılması, verilen eğitimin etkin olmasını ve aktif öğrenmeyi sağlar. Trafik eğitimi konusunda duyulan ihtiyacın giderilmesinde önemli bir araç olacağı düşünülen ve oyun çekiciliği taşıyan bu simülatör, başlangıç seviyesindeki sürücülerin sanal, riskten uzak bir ortamda direksiyon başında sürücülük yeteneklerini geliştirme fırsatını bulmalarına yardımcı olmaktadır. Kullanıcılar yaptıkları hataların sonuçlarını görerek ve Trafikent’in sanal dünyasında herhangi bir tehlikeden uzak olarak deneyim kazanacaklardır.

ÖZEL DİREKSİYON EĞİTİMİ

Yapılan araştırmalara göre trafiğe çıkmak için özel direksiyon dersi alanların yaklaşık %50 si başarısız olup, trafiğe çıkmaktan vazgeçmektedir. Sebebi ise doğru seçim yapamamış olmasından dolayı inancını kaybedip vazgeçiyor. Bu sebepten dolayı alacağınız eğitimi alacağınız kurum çok önemlidir. Kurumumuzda, eğitimlerimiz bay veya bayan uzman eğitmenler eşliğinde gerçekleşmektedir. Size özel hazırlamış olduğumuz paket programlarımızdan alarak,direksiyon dersi ücretini hem uygun fiyata alır hemde trafiğe çıkma garantisi alabilirsiniz. Kendinizi özel hissetmek,kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız sizleri kursumuza kalitenin tek adresine bekliyoruz.Kursumuzda size uygun olan saatlerde ve size uygun ücretlerle hemen eğitime başlayabilir kaliteli bir eğitim alabilirsiniz.

İLETİŞİM

Adres: Cumhuriyet Mah. İnönü Cad. No:107 Küçükçekmece/İstanbul
Tüm şubelerimize 0212 601 00 55 numaradan ulaşabilirsiniz.
Elektronik posta ile ulaşmak isterseniz info@lalesurucukurslari.com adresine email atabilirsiniz.

BİZ SİZİ ARAYALIM ?