Beylikdüzü Sürücü Kursu
29 Kasım 2018

Beylikdüzü Sürücü Kurslarının Lideri

 

            Son yıllarda hayata geçirilen yasal düzenlemeler ile ehliyet sahibi olmak zorlaştı. Artık sağlıklı bir eğitim süreci geçirmeden; pratik ve teorik eğitim birbirine paralel olmadan ve trafik tecrübesini içselleştirmeden ehliyet alabilmek adeta mucizeye dönüştü.

 

            Özellikle İstanbul gibi yoğun trafiğin olduğu bir kentte sürücü adayının donanımı büyük önem taşıyor. Ancak pek çok aday beylikdüzü ehliyet kursları içinde en çok tercih edilen ve 10 şubesi olan lalesurucukurslari.com sayesinde gerçek bir şoför olarak özgüvenle İstanbul trafiğinde yıllardır yerini almaya devam ediyor.

 

 Ehliyet Kursları’nda Liyakat ve Referans Öncelik Olmalı

 

            Birçok insan beylikdüzü ehliyet seçimini lale sürücü kurslarından yana kullandı. Çünkü beylikdüzü ehliyet kursları içinde bu tercihin önemli bir nedeni var. 19 şubesiyle yıllardır binlerce insanı ehliyet sahibi yapan kurs Ticaret ve Sanayi bakanlığı Patent Enstitüsü tarafından 59736 tescil numarası ile markalaşmış tek sürücü kursu olma özelliğini elinde bulunduruyor. Bu sayede beylikdüzü sürücü kursu denilince akla gelen ilk seçeneğin lale sürücü kursları olması sürpriz değil.

 

 Sürücü Kursları Teknolojik Yatırım Yapmalı

 

            Ehliyet sahibi olurken seçtiğiniz kurs teknolojik yatırımlarıyla da aday sürücülere pratik ve teorik eğitim sunabilmeli. Lale Sürücü Kursları bu konuda da önemli yatırımlar yaparak beylikdüzü ehliyet vizyonuna büyük katkılar sunuyor. Son model araçlarla verilenen eğitimlere ek olarak güncellenen eğitim sistemine anında ayak uydurabilen teknolojik altyapı ve eğitimleri güvenli sürüş konusunda sürücülere büyük avantaj sağlıyor.

 

 50 TL Taksitle Ehliyet Alabilirsiniz

 

            İlçesinden en çok tercih edilen; beylikdüzü sürücü kursu deyince akla ilk gelen Lale Sürücü Kursları ehliyet sahibi olmak isteyenlere ayda 50 TL’dan başlayan taksitlerle inanılmaz bir fırsat sunuyor. Tüm ehliyet sınıflarında başvuru yapabileceğiniz kursta 30 gün, 16 ders, ehliyet sınıfınıza göre en üst model araçlarla eğitim alırken online ders imkanlarıyla büyük bir zahmetten de kurtulabilirsiniz; 19 şubesiyle yakın gelecekte Türkiye’ye açılmayı planlayan Lale Sürücü Kursları hakkında bilgi almak, eğitim süreci, fiyatlar, ders içerikleri ve size en yakın şubeyi öğrenmek için ister lalesurucukurslari.com sayfasını ziyaret edebilir; isterseniz +90 542 236 76 36 numarasıyla whatsapp üzerinden sorularınızı yöneltebilirsiniz. Güvenli sürüş; 30 günde ehliyet için tercihiniz Lale Sürücü Kursları olsun.

Beylikdüzü Sürücü Kursu

SİMÜLATOR EĞİTİMİ

Gerçeğe uygun olarak tasarlanan üç boyutlu şehir ortamı, konutlar, mağazalar, parklar, okullar, restoranlar, benzin istasyonları, alışveriş merkezleri, bankalar, vb. birçok yerleşim merkezlerini içermektedir. Dolmuşlardan otobüslere, yayalardan araçlara, reklam panoları ve billboardlarıyla şehir ortamını tamamiyle yansıtmakta, sürücülere yaşayan bir ortam sunulmaktadır. Sistemin yolla etkileşimi, hava koşulları ve sürüş performansı gibi özellikleriyle sürücüye gerçek duygular yaşatılmaktadır. Simülatör kullanımı sırasında, çiğnenen her kural için sesli ve görsel uyarılar bulunmaktadır. Ekranın sağ üst köşesinde uyulmayan kurallar veya trafik işaretleri ile hataların yapıldığı anda sürücünün uyarılması, verilen eğitimin etkin olmasını ve aktif öğrenmeyi sağlar. Trafik eğitimi konusunda duyulan ihtiyacın giderilmesinde önemli bir araç olacağı düşünülen ve oyun çekiciliği taşıyan bu simülatör, başlangıç seviyesindeki sürücülerin sanal, riskten uzak bir ortamda direksiyon başında sürücülük yeteneklerini geliştirme fırsatını bulmalarına yardımcı olmaktadır. Kullanıcılar yaptıkları hataların sonuçlarını görerek ve Trafikent’in sanal dünyasında herhangi bir tehlikeden uzak olarak deneyim kazanacaklardır.

ÖZEL DİREKSİYON EĞİTİMİ

Yapılan araştırmalara göre trafiğe çıkmak için özel direksiyon dersi alanların yaklaşık %50 si başarısız olup, trafiğe çıkmaktan vazgeçmektedir. Sebebi ise doğru seçim yapamamış olmasından dolayı inancını kaybedip vazgeçiyor. Bu sebepten dolayı alacağınız eğitimi alacağınız kurum çok önemlidir. Kurumumuzda, eğitimlerimiz bay veya bayan uzman eğitmenler eşliğinde gerçekleşmektedir. Size özel hazırlamış olduğumuz paket programlarımızdan alarak,direksiyon dersi ücretini hem uygun fiyata alır hemde trafiğe çıkma garantisi alabilirsiniz. Kendinizi özel hissetmek,kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız sizleri kursumuza kalitenin tek adresine bekliyoruz.Kursumuzda size uygun olan saatlerde ve size uygun ücretlerle hemen eğitime başlayabilir kaliteli bir eğitim alabilirsiniz.

İLETİŞİM

Adres: Cumhuriyet Mah. İnönü Cad. No:107 Küçükçekmece/İstanbul
Tüm şubelerimize 0212 601 00 55 numaradan ulaşabilirsiniz.
Elektronik posta ile ulaşmak isterseniz info@lalesurucukurslari.com adresine email atabilirsiniz.

BİZ SİZİ ARAYALIM ?