Büyükçekmece Sürücü Kursu
22 Ocak 2019

Nitelikli Bir Sürücü Kursunda Olması Gerekenler

            Büyükçekmece sürücü kursu, modern teknolojinin gelişimi ile birlikte her sene yeni modeller ile çıkan birçok arabaya hayran kalarak sürmek her bireyin hayalidir. Nitekim bu hayallere kavuşmak ve korkusuzca araba sürmenin birçok kuralı bulunmaktadır. Bu kuralların başında nitelikli bir sürücü olmanın koşulu olan sürücü belgesini alabilmektedir geçmektedir.

 

 Büyükçekmece Sürücü Kursu’nun Nitelikleri         

Büyükçekmece Sürücü Kursu olarak kursunuz birçok açıdan iyi ve nitelikli sürücüler yetiştirmek amacıyla en modern ve gelişmiş eğitimleri sürücü adaylarının hizmetine sunar. Nitekim bu durum bizi tercih eden sürücü adaylarının iyi bir eğitimle nitelikli sürücüler olmasını da sağlamaktadır.

 

            Büyükçekmece Sürücü Kursu geniş ve refah bir binaya sahip olmakla beraber her manada sürücülerin eğitimini kolaylaştıracak eğitimsel materyaller ile hizmet vermektedir. Kursumuz bizi tercih eden adaylara eğitimi zorunlu hale getirmektedir. Nitekim zorunlu eğitim ile iyi bir eğitimsel gelişmişlik ile donatılan kursiyerler sürücü belgesini güvenli bir şoför olarak almaya hak kazanmaktadırlar.

 

            Verilen eğitimler sürekli dönüt ve görsel, duyusal gelişmişliği destekleyecek eğitim ile geniş ölçüde sürücülerin iyi bir şekilde trafik kurallarını öğrenmesini sağlamaktadır. Trafik kuralları tam olarak öğretildikten sonra ise en önemli husus olarak kurs içinde bulunan şoför eğitim materyalleri ile kurallar pekiştirilir. Nitekim bu durum uygulama ve direksiyon eğitiminde sürücü adaylarının daha rahat ve panik olmadan iyi bir biçimde öğrenim almalarını sağlamaktadır.

 

 Büyükçekmece Sürücü Kursu Direksiyon Eğitiminde Kullanılan Araçlar

 

            Büyükçekmece’de bulunan Büyükçekmece Sürücü Kursu olarak bizim kursumuz, sürüş eğitimi ve trafik kurallarını eksiksiz bir biçimde öğrenimi sağladıktan sonra uygulama aşamasına geçmektedir. Nitekim direksiyon eğitimi uygulama aşamasının en önemli aşaması olurken, direksiyon eğitiminde kullanılan araçlarımız sürücülerin kursumuza olan ilgisini arttırmaktadır.

 

            Son model otomatik ve manüel arabalarımız kursiyerlerin hizmetine sunulur. Nitekim uzun bir uygulama ve direksiyon eğitiminde son model arabalar ile eğitim gören sürücü adaylarımız trafiğe korkusuzca çıkabilmektedir. Sürücü eğitiminin dışında sürücü sınavlarında da başarı sağlayarak belgelerini alan kursiyerlerimiz her açıdan donanımlı bireyler olarak trafiğe çıkarak araba sürmenin keyfini güvenle çıkarmaktadırlar.

 

 Sürücü Kursumuzun Fiyatları

 

            Kursumuz da alınacak ehliyetin sınıfına göre fiyatlarımızın değişmesiyle beraber ödemede tüm sürücülere kolaylık sağlanır. Nitekim bu durum Büyükçekmece Sürücü Kursu olarak bizim bölgede en çok tercih edilen kurs olmamızı sağlamaktadır.

Büyükçekmece Sürücü Kursu

SİMÜLATOR EĞİTİMİ

Gerçeğe uygun olarak tasarlanan üç boyutlu şehir ortamı, konutlar, mağazalar, parklar, okullar, restoranlar, benzin istasyonları, alışveriş merkezleri, bankalar, vb. birçok yerleşim merkezlerini içermektedir. Dolmuşlardan otobüslere, yayalardan araçlara, reklam panoları ve billboardlarıyla şehir ortamını tamamiyle yansıtmakta, sürücülere yaşayan bir ortam sunulmaktadır. Sistemin yolla etkileşimi, hava koşulları ve sürüş performansı gibi özellikleriyle sürücüye gerçek duygular yaşatılmaktadır. Simülatör kullanımı sırasında, çiğnenen her kural için sesli ve görsel uyarılar bulunmaktadır. Ekranın sağ üst köşesinde uyulmayan kurallar veya trafik işaretleri ile hataların yapıldığı anda sürücünün uyarılması, verilen eğitimin etkin olmasını ve aktif öğrenmeyi sağlar. Trafik eğitimi konusunda duyulan ihtiyacın giderilmesinde önemli bir araç olacağı düşünülen ve oyun çekiciliği taşıyan bu simülatör, başlangıç seviyesindeki sürücülerin sanal, riskten uzak bir ortamda direksiyon başında sürücülük yeteneklerini geliştirme fırsatını bulmalarına yardımcı olmaktadır. Kullanıcılar yaptıkları hataların sonuçlarını görerek ve Trafikent’in sanal dünyasında herhangi bir tehlikeden uzak olarak deneyim kazanacaklardır.

ÖZEL DİREKSİYON EĞİTİMİ

Yapılan araştırmalara göre trafiğe çıkmak için özel direksiyon dersi alanların yaklaşık %50 si başarısız olup, trafiğe çıkmaktan vazgeçmektedir. Sebebi ise doğru seçim yapamamış olmasından dolayı inancını kaybedip vazgeçiyor. Bu sebepten dolayı alacağınız eğitimi alacağınız kurum çok önemlidir. Kurumumuzda, eğitimlerimiz bay veya bayan uzman eğitmenler eşliğinde gerçekleşmektedir. Size özel hazırlamış olduğumuz paket programlarımızdan alarak,direksiyon dersi ücretini hem uygun fiyata alır hemde trafiğe çıkma garantisi alabilirsiniz. Kendinizi özel hissetmek,kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız sizleri kursumuza kalitenin tek adresine bekliyoruz.Kursumuzda size uygun olan saatlerde ve size uygun ücretlerle hemen eğitime başlayabilir kaliteli bir eğitim alabilirsiniz.

İLETİŞİM

Adres: Cumhuriyet Mah. İnönü Cad. No:107 Küçükçekmece/İstanbul
Tüm şubelerimize 0212 601 00 55 numaradan ulaşabilirsiniz.
Elektronik posta ile ulaşmak isterseniz info@lalesurucukurslari.com adresine email atabilirsiniz.

BİZ SİZİ ARAYALIM ?