Doğubayazıt Sürücü Kursu
1 Haziran 2018

Doğubayazıt Ehliyet Sahibi Olmak.

 

            Günümüzde sıkça kullanılan arabalar ve motorlu taşıtlar vardır. Her gün okula, işe, eve giderek ihtiyaç duyarız. Acil işlerde ihtiyaçlarımızı araba ile karşıları. Araba bütün insanlar için bir ihtiyaç haline gelmiş durumdadır. Ülkemizde milyonlarca kişi araç sahibidir. Sıkıntı ve problemlerin çok olduğu zamanlar iş hayatından sıkılıp geziler yaparız. Bu gezilerimizi kendi araçlarımızla yapmayı tercih ederiz çünkü bir araç kullanmak insanı hem rahatlatır hemde sakinleştirir. Türkiye’nin en güzel yerlerinden birisi olan Ağrı’da gezmek bir başkadır. Güzel doğası ve gezi alanların olduğu bu şehrimize birçok kişi kilometrelerce yol yapıp görmek ister.

 

            Siz de ehliyet sahibi olmak istiyorsanız en ucuz ve ekonomik fiyatlar ile lale sürücü kursu firmasını tercih edebilirsiniz. Yıllardır bu sektörde hizmet veren bu firmanın Türkiye genelinde birden fazla şubesi bulunmaktadır. Deneyimli ekibi ile son derece kaliteli ve güzel sürüş öğrenmek istiyorsanız sizde hemen başvurabilirsiniz. Özel eğitmen hocalarının yıllar boyu deneyimlerini sizlere aktarması ile güzel bir şoför olabilirsiniz.

 

            Trafikte en çok sorun olan acemi ve bilgisiz şoförlerden ise ağrı Doğubayazıt sürücü kursu içinde sizde ehliyet alarak yaşadığınız bölgenin gezerek tadını çıkarın. Çoğu işlerinizde sizin en büyük ihtiyacınız olan araç kullanmak artık kolay. Çalıştığınız iş yerinde özel evrakları ve acil olan durumlarda hemen yola koyulup işlerinizi halledebilirsiniz.

 

 Uzman Ekibi İle Ehliyet Almak Çok Kolay

 

            Yıllar boyunca sürüş eğitmeni olarak görev yapmış hocalarımız ile sizde iyi bir şoför olabilirsiniz. Hemen Doğubayazıt sürücü kursu ile iletişime geçerek randevu alabilir derslere ve eğitimlere başlayın. Her geçen gün daha da çok ihtiyaç haline gelen ehliyet, her problemde size en büyük yardımı sağlamaktadır. Yeni bir işe gireceğiniz zaman bile ehliyetli olmasını tercih eden firmalara rahat bir şekilde başvuru yapıp, işinizi sizde elinize alın.

 Bütçeye En Uygun Fiyatlar

 

            Ehliyet almak için gittiğiniz kurslarda size çok yüksek fiyatlar vererek hevesinizi kırdıkları olmuştur. Bütçenize en uygun fiyatları özel olarak konuşarak ayarlayan firmada rahat ehliyet alabilirsiniz. Sürücü kursu Doğubayazıt şubemize giderek hemen sizlerde ehliyet alarak hayatınıza yeni bir sayfa açın.

 

 

SİMÜLATOR EĞİTİMİ

Gerçeğe uygun olarak tasarlanan üç boyutlu şehir ortamı, konutlar, mağazalar, parklar, okullar, restoranlar, benzin istasyonları, alışveriş merkezleri, bankalar, vb. birçok yerleşim merkezlerini içermektedir. Dolmuşlardan otobüslere, yayalardan araçlara, reklam panoları ve billboardlarıyla şehir ortamını tamamiyle yansıtmakta, sürücülere yaşayan bir ortam sunulmaktadır. Sistemin yolla etkileşimi, hava koşulları ve sürüş performansı gibi özellikleriyle sürücüye gerçek duygular yaşatılmaktadır. Simülatör kullanımı sırasında, çiğnenen her kural için sesli ve görsel uyarılar bulunmaktadır. Ekranın sağ üst köşesinde uyulmayan kurallar veya trafik işaretleri ile hataların yapıldığı anda sürücünün uyarılması, verilen eğitimin etkin olmasını ve aktif öğrenmeyi sağlar. Trafik eğitimi konusunda duyulan ihtiyacın giderilmesinde önemli bir araç olacağı düşünülen ve oyun çekiciliği taşıyan bu simülatör, başlangıç seviyesindeki sürücülerin sanal, riskten uzak bir ortamda direksiyon başında sürücülük yeteneklerini geliştirme fırsatını bulmalarına yardımcı olmaktadır. Kullanıcılar yaptıkları hataların sonuçlarını görerek ve Trafikent’in sanal dünyasında herhangi bir tehlikeden uzak olarak deneyim kazanacaklardır.

ÖZEL DİREKSİYON EĞİTİMİ

Yapılan araştırmalara göre trafiğe çıkmak için özel direksiyon dersi alanların yaklaşık %50 si başarısız olup, trafiğe çıkmaktan vazgeçmektedir. Sebebi ise doğru seçim yapamamış olmasından dolayı inancını kaybedip vazgeçiyor. Bu sebepten dolayı alacağınız eğitimi alacağınız kurum çok önemlidir. Kurumumuzda, eğitimlerimiz bay veya bayan uzman eğitmenler eşliğinde gerçekleşmektedir. Size özel hazırlamış olduğumuz paket programlarımızdan alarak,direksiyon dersi ücretini hem uygun fiyata alır hemde trafiğe çıkma garantisi alabilirsiniz. Kendinizi özel hissetmek,kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız sizleri kursumuza kalitenin tek adresine bekliyoruz.Kursumuzda size uygun olan saatlerde ve size uygun ücretlerle hemen eğitime başlayabilir kaliteli bir eğitim alabilirsiniz.

İLETİŞİM

Adres: Cumhuriyet Mah. İnönü Cad. No:107 Küçükçekmece/İstanbul
Tüm şubelerimize 0212 601 00 55 numaradan ulaşabilirsiniz.
Elektronik posta ile ulaşmak isterseniz info@lalesurucukurslari.com adresine email atabilirsiniz.

BİZ SİZİ ARAYALIM ?