Esenyurt Sürücü Kursu
10 Kasım 2019

Esenyurt Sürücü Kursu

Esenyurt Sürücü Kursu olarak sizlere deneyimli kadromuzla gerekli kanunlar ve yasal çerçeveler de eğitim vermekteyiz. Araç kullanmak, ehliyet almak herkesin hayalidir! Hayalinizi gerçekleştiriyoruz. Sürücü ehliyeti, motosiklet ehliyeti veya hangi sınıftan ehliyeti almak istiyorsanız bizlere müracaat etmeniz ve gerekli belgeleri doldurmanız yeterlidir. Eğitmenlerimiz ve hocalarımız eşliğinde alacağınız özel dersler, eğitimi ve sürüş tekniklerini yönelik uygulamalar ile en kısa sürede ehliyetinizi kavuşacaksınız! Sürüş tekniklerini yeni bir soluk getirmek ve sizlere sürüş tekniklerini doğru bir şekilde öğretmek amaçlı kurulan kursumuzda sizlere gerçek sürüş tekniklerini öğretmekteyiz.

 

 Eğitim ve sınav sistemlerimizin uygun, sürücü adayların başarılı olmaları yönünde doğru yöntemler sunmaktayız. Eğitim dokümanları ve kurs dışında tekrar ve deneme yapabilmeniz için sizlere artı kurs programları ve promosyonları ile yönlendirmeler ve desteklemeler yapmaktayız. Eğitim araçlarımız tam teknolojik program unsuruna dayalı tecrübeli uzman kadromuz adaylarımıza sınav hazırlığının yanı sıra başarı ve güveni de aşılamaktayız. Esenyurt Sürücü Kursu tüm ekip ve ekipmanları ile sürücü adaylarına kalite standartlarında ile hizmet sunmaktayız

 

 Simülatör Eğitim İle Farklı Yaklaşım

 

 Gerçeğe uygun olarak tasarlanan üç boyutlu şehirler arası yollarda yolculuk yapıyormuşsunuz gibi mağazalar parklar ve okullar gibi yerlerin oluşturulduğu simülatör yardımıyla sizlere çeşitli sürüş teknikleri sunmaktayız. Dolmuşlar otobüsler veya farklı araçlarla reklam panoları veya şehir ortamında tamamen size ortamı yaşatarak sürüş tekniği sunmaktayız. Esenyurt Sürücü Kursu ayrıca bu sistem özellikleri ile sürücüye gerçek duyguları yaşatarak sürüş yanında veya sınav sırasında heyecanlı yenmesini ve heyecanlı kontrol edebilme yeteneğini geliştiriyoruz trafik eğitimi konusunda duyulan ihtiyaçların giderilmesi için önemli bir eğitim sistemi olan simülatör eğitim oyun çekiciliği taş ve adayların severek katıldıkları bir ortam içerisinde sürücü kendi yeteneklerini geliştirme fırsatı bulurken yaptığı hataların da farkına varmaktadır.

 

 Direksiyon eğitimlerinin kalitesi

 

 Esenyurt Sürücü Kursu direksiyon eğitimleri adaylarımıza kurs araçları ile direksiyon başında verilen derslerdir. Trafiğe çıkarak birçok noktada trafiğin az ya da çok olduğu noktada kendi araçlarımızla sürücülerimiz sürüş tekniklerini öğretmekteyiz. Bayan ve erkek hocalarımız da adayın seçtiği şekilde, kendini rahat hissedebileceği ve uygun fiyatlara trafiğe çıkma garantisi veriyoruz. Esenyurt Sürücü Kursu olarak programlarımız direksiyon desteği ve hakimiyeti, sinyal sistemlerii araç kullanım ve kontrolleri şeklinde olmaktadır. Milli Eğitim Bakanlığı Sitesi

 

 Kurslarımıza merkezlerimizde gelmeden, online şekilde kayıt olabilir, kaydınızı tamamlayabilir ve size verilen süre içerisinde gelip kurslarımıza katılım sağlayabilirsiniz. Kurslarımız Milli Eğitim Bakanlığı destekli ve özel kurslardır. Kurslarımızda sürüş teknikleri ve yasal sürüş kuralları öğretilmektedir. Esenyurt Sürücü Kursu ve merkezi olarak Esenyurt merkezli hizmet sunmaktayız. Kurslarımız iletişim numaralarından bizlere kolayca ulaşabilirsiniz.

 

 Kurslarımız uygun fiyatlara ve adayların ödeme durumlarına göre planlanmaktadır. Gerek özel dersler gerekse kurs program dâhilindeki dersler adaların istekleri doğrultusunda planlanmaktadır. Bütün adaylarımıza sürüş tekniklerini doğru verirken, yasal kurallar ve trafik ışık ve işaretlerinin doğru kullanılması da öğretilmektedir.

esenyurt sürücü kursu

 

SİMÜLATOR EĞİTİMİ

Gerçeğe uygun olarak tasarlanan üç boyutlu şehir ortamı, konutlar, mağazalar, parklar, okullar, restoranlar, benzin istasyonları, alışveriş merkezleri, bankalar, vb. birçok yerleşim merkezlerini içermektedir. Dolmuşlardan otobüslere, yayalardan araçlara, reklam panoları ve billboardlarıyla şehir ortamını tamamiyle yansıtmakta, sürücülere yaşayan bir ortam sunulmaktadır. Sistemin yolla etkileşimi, hava koşulları ve sürüş performansı gibi özellikleriyle sürücüye gerçek duygular yaşatılmaktadır. Simülatör kullanımı sırasında, çiğnenen her kural için sesli ve görsel uyarılar bulunmaktadır. Ekranın sağ üst köşesinde uyulmayan kurallar veya trafik işaretleri ile hataların yapıldığı anda sürücünün uyarılması, verilen eğitimin etkin olmasını ve aktif öğrenmeyi sağlar. Trafik eğitimi konusunda duyulan ihtiyacın giderilmesinde önemli bir araç olacağı düşünülen ve oyun çekiciliği taşıyan bu simülatör, başlangıç seviyesindeki sürücülerin sanal, riskten uzak bir ortamda direksiyon başında sürücülük yeteneklerini geliştirme fırsatını bulmalarına yardımcı olmaktadır. Kullanıcılar yaptıkları hataların sonuçlarını görerek ve Trafikent’in sanal dünyasında herhangi bir tehlikeden uzak olarak deneyim kazanacaklardır.

ÖZEL DİREKSİYON EĞİTİMİ

Yapılan araştırmalara göre trafiğe çıkmak için özel direksiyon dersi alanların yaklaşık %50 si başarısız olup, trafiğe çıkmaktan vazgeçmektedir. Sebebi ise doğru seçim yapamamış olmasından dolayı inancını kaybedip vazgeçiyor. Bu sebepten dolayı alacağınız eğitimi alacağınız kurum çok önemlidir. Kurumumuzda, eğitimlerimiz bay veya bayan uzman eğitmenler eşliğinde gerçekleşmektedir. Size özel hazırlamış olduğumuz paket programlarımızdan alarak,direksiyon dersi ücretini hem uygun fiyata alır hemde trafiğe çıkma garantisi alabilirsiniz. Kendinizi özel hissetmek,kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız sizleri kursumuza kalitenin tek adresine bekliyoruz.Kursumuzda size uygun olan saatlerde ve size uygun ücretlerle hemen eğitime başlayabilir kaliteli bir eğitim alabilirsiniz.

İLETİŞİM

Adres: Cumhuriyet Mah. İnönü Cad. No:107 Küçükçekmece/İstanbul
Tüm şubelerimize 0212 601 00 55 numaradan ulaşabilirsiniz.
Elektronik posta ile ulaşmak isterseniz info@lalesurucukurslari.com adresine email atabilirsiniz.

BİZ SİZİ ARAYALIM ?