Halkalı Sürücü Kursu
30 Haziran 2019

Halkalı Sürücü Kursu Arıyorsanız Kaliteli Eğitim Burada…

 

Birçok kişinin hayallerini süsleyen araç ehliyeti tüm hayatımızı etkileyecek konuların başında gelmektedir. Sürücü adaylarının aklındaki en önemli soru acaba hangisinin en iyi ve en ekonomik eğitim verdiğiyle ilgilidir. Yazımızda bu konu hakkında yardımcı olmaya çalışacağız.

 

 Kaliteyi İlke Edinmiş Bir Sürücü Kursu

 

 Ehliyet almak isteyen adaylara farklı bir bakış açısı getiren halkalı sürücü kursu, kaliteyi ilke edinmiş anlayışıyla adaylara güvenli bir sürüş eğitimini sağlamaktadır. Alanında uzman ekip arkadaşlarıyla birlikte teknolojiyi de işin içine katarak büyük bir ivme kazanmıştır. Sürücü adaylarının gözünde zor olarak görülen yeni sınav sistemini başarıyla atlatmalarına yardımcı olmaktadır. Sürücü adaylarının hem araç içinde hem araç dışında trafikte saygılı olma noktasında eğitimler verilmektedir.

 

 Gerçeği Aratmayan Simülasyon Eğitimi Veriliyor

 

 Lüks otomobiller eşliğinde deneyimli hocalarla birlikte sürücü adaylarının sınav heyecanını en aza indirmeleri için gereken eğitimler veriliyor. Yeni sınav müfredatına uygun teknolojiyi takip eden bir anlayışla güvenli bir hizmet verilmektedir. Adayın trafiğe çıkmadan önce üzerindeki baskı ve kaygıyı azaltmaları için hazırlanmış simülasyon eğitimleri verilmektedir.

 

 Eğitimler Sadece Sınava Yönelik Olarak Değil

 

 Deneyimli eğitim kadrosu ve tamamen ferah bir ortamda motor, trafik ve ilk yardım gibi dersleri pratik bir şekilde sürücü adaylarına sunulmaktadır. Sürücü kursunda yalnızca sınava yönelik değil milli ve manevi değerlerimize uygun olarak davranmayı da amaç edinmektedir. Aynı zamanda yalnızca sınav güzergahında değil farklı sahalarda da sürüş eğitimleri verilmektedir. Böylelikle sürücü adaylarının akan trafikte seyrederken oluşabilecek tehlikelere karşı hassasiyetleri geliştirilmeye çalışılmaktadır.

 

 Uygun Fiyatlarla Ehliyet Sahibi Olabilirsiniz

 

 Ehliyet almak isteyen adayların halkalı sürücü kursu fiyatları öğrenmek istemeleri halinde uygun fiyat listesini sürücü kursu binasına gelerek danışman arkadaşlardan bizzat yardım alabilirler. Aynı zamanda telefonla veya online hizmet aracılığıyla danışarak da öğrenebilirler. Ödeme şekillerinde halkalı sürücü kursları tercih edilirse piyasaya göre daha uygun fiyata kayıt olabilirsiniz.

 

 Yalnızca otomobil değil bütün araçların ehliyet sınavlarına yönelik adayların başarıya ulaşmaları noktasında hizmet verilmektedir. Erkek ve kadın eğitmen arkadaşlarla halkalı sürücü kursları, adayın tercihine göre istediği gün ve saatte direksiyon derslerini gönül rahatlığıyla almasını sağlamaktadır.

Halkalı Sürücü Kursu

halkalı sürücü kursu

SİMÜLATOR EĞİTİMİ

Gerçeğe uygun olarak tasarlanan üç boyutlu şehir ortamı, konutlar, mağazalar, parklar, okullar, restoranlar, benzin istasyonları, alışveriş merkezleri, bankalar, vb. birçok yerleşim merkezlerini içermektedir. Dolmuşlardan otobüslere, yayalardan araçlara, reklam panoları ve billboardlarıyla şehir ortamını tamamiyle yansıtmakta, sürücülere yaşayan bir ortam sunulmaktadır. Sistemin yolla etkileşimi, hava koşulları ve sürüş performansı gibi özellikleriyle sürücüye gerçek duygular yaşatılmaktadır. Simülatör kullanımı sırasında, çiğnenen her kural için sesli ve görsel uyarılar bulunmaktadır. Ekranın sağ üst köşesinde uyulmayan kurallar veya trafik işaretleri ile hataların yapıldığı anda sürücünün uyarılması, verilen eğitimin etkin olmasını ve aktif öğrenmeyi sağlar. Trafik eğitimi konusunda duyulan ihtiyacın giderilmesinde önemli bir araç olacağı düşünülen ve oyun çekiciliği taşıyan bu simülatör, başlangıç seviyesindeki sürücülerin sanal, riskten uzak bir ortamda direksiyon başında sürücülük yeteneklerini geliştirme fırsatını bulmalarına yardımcı olmaktadır. Kullanıcılar yaptıkları hataların sonuçlarını görerek ve Trafikent’in sanal dünyasında herhangi bir tehlikeden uzak olarak deneyim kazanacaklardır.

ÖZEL DİREKSİYON EĞİTİMİ

Yapılan araştırmalara göre trafiğe çıkmak için özel direksiyon dersi alanların yaklaşık %50 si başarısız olup, trafiğe çıkmaktan vazgeçmektedir. Sebebi ise doğru seçim yapamamış olmasından dolayı inancını kaybedip vazgeçiyor. Bu sebepten dolayı alacağınız eğitimi alacağınız kurum çok önemlidir. Kurumumuzda, eğitimlerimiz bay veya bayan uzman eğitmenler eşliğinde gerçekleşmektedir. Size özel hazırlamış olduğumuz paket programlarımızdan alarak,direksiyon dersi ücretini hem uygun fiyata alır hemde trafiğe çıkma garantisi alabilirsiniz. Kendinizi özel hissetmek,kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız sizleri kursumuza kalitenin tek adresine bekliyoruz.Kursumuzda size uygun olan saatlerde ve size uygun ücretlerle hemen eğitime başlayabilir kaliteli bir eğitim alabilirsiniz.

İLETİŞİM

Adres: Cumhuriyet Mah. İnönü Cad. No:107 Küçükçekmece/İstanbul
Tüm şubelerimize 0212 601 00 55 numaradan ulaşabilirsiniz.
Elektronik posta ile ulaşmak isterseniz info@lalesurucukurslari.com adresine email atabilirsiniz.

BİZ SİZİ ARAYALIM ?