Kartepe Sürücü Kursu
27 Eylül 2021

Kartaltepe Sürücü Kursu

Kartaltepe sürücü kursu arayışlarının yoğun olduğu konumlardan biridir. Günümüzde insanların ulaşım söz konusu olduğunda en çok başvurduğu kanallardan biri de kendi özel araçları ile ulaşım sağlamaktır. Kimileri için ticari bağlamda önem taşıyan ehliyet alma durumu kimileri için de sadece araç kullanmak için gereklidir.

Kartaltepe lokasyonunda bulunan sürücü kursumuz kapsamında deneyimli eğitmen kadromuz ile eğitim vermekteyiz. Sürücü kursumuz bünyesinde eğitim alan her bir öğrencimiz için doğrudan doğruya en iyi eğitimi vermek hedefi ile hareket ederiz.

Şube Adresi: Fatih Sultan Mehmet Mah. 16 Ağustos Cad. No:17/B Kartepe – Kocaeli
Ofis Telefonu: 0 553 692 16 92
Cep Telefonu: 0 538 983 69 11 – Whatsapp
Email: kartepe@lalesurucukurslari.com

Şube Özellikleri
Bayan Eğitmen: Mevcut
Araç Modelleri: 2021 Model Üzeri
Otomatik Vites: Mevcut

Ehliyet Almak İçin Bilinmesi Gerekenler

Ehliyet alma süreci kişinin bir ehliyet kursuna başvurması ile başlar. Kurs kapsamında yetkililer tarafından kursiyerin eğitim sürecinde olduğuna dair gerekli bildirim ve uygulamalar gerçekleştirilir. Ehliyet almak için kişilerin bilmesi gereken birçok husus bulunmaktadır. Sadece trafik kuralları ile eğitim kısıtlı değildir.

Sürücü kursumuz kapsamında sürücü adaylarının sağlıklı bir şekilde eğitim almaları hedeflenir. Eğitim kapsamında trafik kurallarının tamamının yanı sıra başka eğitimler de verilir. Araç sürmek beraberinde kişinin kullanacağı aracı tanımasını da gerekli kılar. Bu noktada gereken tüm eğitimler sürücü kursumuz tarafından kursiyerlerimize verilmektedir.

Ehliyet Alma Yaş Sınırı Nedir?

Ehliyet alma yaş sınırı alınacak olan ehliyet türüne göre değişkenlik gösterebilmektedir. Sürücü adaylarının hangi ehliyet türünü almak istediklerine bağlı olarak taşıması gereken yaş niteliği farklılaşmaktadır. Aşağıda yer alan listeyi inceleyerek ehliyet alma sürecinde uygun yaş niteliğini taşıyıp taşımadığınızı değerlendirebilirsiniz.

  • A1, B1 ve M sınıfı ehliyet almak için taşınması gereken minimum yaş niteliği; 16.
  • A2, B, BE, C1, C1E, F ve G sınıfı ehliyet almak için taşınması gereken minimum yaş niteliği 18.
  • A sınıfı ehliyet almak için taşınması gereken minimum yaş niteliği; 20.
  • C, CE, D1 ve D1E sınıfı ehliyet almak için taşınması gereken minimum yaş niteliği 21.
  • D ve DE sınıfı ehliyet almak için taşınması gereken minimum yaş niteliği 24 olarak bilinmektedir.

Gerekli yaş sınırlarının taşınmaması halinde kesinlikle aday olunması ve ehliyet alınması mümkün değildir. Gerekli niteliklerin sağlanması halinde ehliyet alma sürecini sürücü kursumuz eşliğinde hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Kartaltepe Sürücü Kursu Ehliyet Nasıl Alınır?

Kartaltepe sürücü kursu kapsamında ehliyet almak isteyen kişilerin öncelikli olarak başvurmaları gerekmektedir. Kursumuza başvuran ve gerekli şartları taşıyan kişiler için kurs hizmetimiz bulunmaktadır. Kurs kapsamında kursiyerlerimize teknik ve sürüş eğitimleri verilmektedir.

Verilen her bir eğitim adayların ehliyet sınavını geçmenin yanı sıra tüm trafik hayatları boyunca ihtiyaç duyacakları bilgileri içermektedir. Trafikte araç sürmenin birçok püf noktası ve kuralı bulunmaktadır.

Trafik kurallarını bilmenin yanı sıra insiyatifli, refleksleri güçlü ve hızlı düşünebilen bireyler daha iyi birer sürücü olabilmektedir. Kursiyerlerimizin iyi bir sürücü olması için ihtiyacı olan tüm niteliklerin sağlanması hususunda eğitmenlerimiz tarafından profesyonel eğitim verilmektedir.

Katepele Belediyesi Resmi Web Sitesi: Tıklayın

SİMÜLATOR EĞİTİMİ

Gerçeğe uygun olarak tasarlanan üç boyutlu şehir ortamı, konutlar, mağazalar, parklar, okullar, restoranlar, benzin istasyonları, alışveriş merkezleri, bankalar, vb. birçok yerleşim merkezlerini içermektedir. Dolmuşlardan otobüslere, yayalardan araçlara, reklam panoları ve billboardlarıyla şehir ortamını tamamiyle yansıtmakta, sürücülere yaşayan bir ortam sunulmaktadır. Sistemin yolla etkileşimi, hava koşulları ve sürüş performansı gibi özellikleriyle sürücüye gerçek duygular yaşatılmaktadır. Simülatör kullanımı sırasında, çiğnenen her kural için sesli ve görsel uyarılar bulunmaktadır. Ekranın sağ üst köşesinde uyulmayan kurallar veya trafik işaretleri ile hataların yapıldığı anda sürücünün uyarılması, verilen eğitimin etkin olmasını ve aktif öğrenmeyi sağlar. Trafik eğitimi konusunda duyulan ihtiyacın giderilmesinde önemli bir araç olacağı düşünülen ve oyun çekiciliği taşıyan bu simülatör, başlangıç seviyesindeki sürücülerin sanal, riskten uzak bir ortamda direksiyon başında sürücülük yeteneklerini geliştirme fırsatını bulmalarına yardımcı olmaktadır. Kullanıcılar yaptıkları hataların sonuçlarını görerek ve Trafikent’in sanal dünyasında herhangi bir tehlikeden uzak olarak deneyim kazanacaklardır.

ÖZEL DİREKSİYON EĞİTİMİ

Yapılan araştırmalara göre trafiğe çıkmak için özel direksiyon dersi alanların yaklaşık %50 si başarısız olup, trafiğe çıkmaktan vazgeçmektedir. Sebebi ise doğru seçim yapamamış olmasından dolayı inancını kaybedip vazgeçiyor. Bu sebepten dolayı alacağınız eğitimi alacağınız kurum çok önemlidir. Kurumumuzda, eğitimlerimiz bay veya bayan uzman eğitmenler eşliğinde gerçekleşmektedir. Size özel hazırlamış olduğumuz paket programlarımızdan alarak,direksiyon dersi ücretini hem uygun fiyata alır hemde trafiğe çıkma garantisi alabilirsiniz. Kendinizi özel hissetmek,kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız sizleri kursumuza kalitenin tek adresine bekliyoruz.Kursumuzda size uygun olan saatlerde ve size uygun ücretlerle hemen eğitime başlayabilir kaliteli bir eğitim alabilirsiniz.

İLETİŞİM

Adres: Cumhuriyet Mah. İnönü Cad. No:107 Küçükçekmece/İstanbul
Tüm şubelerimize 0212 601 00 55 numaradan ulaşabilirsiniz.
Elektronik posta ile ulaşmak isterseniz info@lalesurucukurslari.com adresine email atabilirsiniz.

BİZ SİZİ ARAYALIM ?