Küçükçekmece Psikoteknik Belgesi
13 Ekim 2018

Psikoteknik Belgesi İçin Destek

 

            Sürücü olarak bazı araçları kullanma konusunda iş bulmak ve çalışabilmek için mutlaka küçükçekemece psikoteknik belgesinin elde edilmesi gerekmektedir. Kişinin psikolojik ve bedensel olarak sürücülük yapmaya elverişli olup olmadığını gösteren bu belge, Sağlık Bakanlığı tarafından verilmektedir. Bu konuda sınava girecek olan kişiler bir psikolog ve simülatör eşliğinde bir saatlik testten geçerek belgeyi almaya hak kazanıp kazanmadığını öğrenirler. Tabii bu sınav adına birtakım kriterler ve bilinmesi gereken durumlar vardır. O yüzden bunu öğrenebilmek için mutlaka profesyonel eğitim alınmasının önemi çok büyüktür. Böyle bir eğitimi güven içerisinde elde etmek için ise lalesurucukurslari.com sitesi ziyaret edilebilir. Bu kaliteli firma bünyesinde küçükçekmece Psikoteknik adına bu bölge için destek alınabilir, profesyonel eğitmenler eşliğinde tek seferde sınavın geçilmesi adına tüm bilgiler alınabilir.

Hemen Fiyat Alın:  0542 236 76 36

 Profesyonel bir eğitim

 

            Özellikle küçükçekmece Psikoteknik belgesi alınması için mutlaka Sağlık Bakanlığı bünyesinde girilecek olan bu sınav adına, detaylı bilgilerle tüm tam olarak hazır olunması gerekir. En ufak bir hata bu sınavı geçme konusunda başarısızlık anlamına gelmektedir. Bir simülatör ve psikolog eşliğinde gerçekleştirilen bu sınav çok titiz bir şekilde uygulanmaktadır. Zira kişinin büyük araçlarla trafiğe çıkması söz konusu olduğundan dolayı, bu sınavdan tam olarak kusursuz şekilde geçmek gerekir. Bu desteği tam donanımlı ekipmanlar ve plan ile program dahilinde hazırlanmış eğitimler altında bu kaliteli firmadan elde edebilirsiniz. Detaylı olarak psikoteknik adına bütün bilgiler elde edilebilir, sınavda neler yapılması ve nasıl davranılması gerektiği konusunda bu konuda uzmanlardan en doğru görüşler alınabilir. Bu sayede hem trafiğe çıkacak bir konuma fiziksel ve ruhsal açıdan erişebilir hem de sınavı güven içerisinde geçecek bir düzeye gelebilirsiniz.

 

 Eğitimde farklı bilgiler verilmektedir

 

            Gerçekleştirilen Küçükçekmece psikoteknik eğitimi konusunda, birçok farklı bilgi detaylı bir şekilde sunulmaktadır. Bu konuda sınavda dikkat edilecek algılama, muhakeme; hafıza ve dikkat ile yetenek becerileri konusunda profesyonel bir destek sunulmaktadır. Sınav sırasında trafikte uygulanması gereken ne gibi etkenler var ise bütün bu bilgiler detaylı şekilde eğitim sırasında sunulmaktadır. Bu sayede çok uygun fiyatlarla Psikoteknik belgesi adına profesyonel bir eğitim alabilir, girmek istediğiniz işi de kolayca alabilirsiniz.

Küçükçekmece Psikoteknik Belgesi

küçükçekmece psikoteknik belgesi

SİMÜLATOR EĞİTİMİ

Gerçeğe uygun olarak tasarlanan üç boyutlu şehir ortamı, konutlar, mağazalar, parklar, okullar, restoranlar, benzin istasyonları, alışveriş merkezleri, bankalar, vb. birçok yerleşim merkezlerini içermektedir. Dolmuşlardan otobüslere, yayalardan araçlara, reklam panoları ve billboardlarıyla şehir ortamını tamamiyle yansıtmakta, sürücülere yaşayan bir ortam sunulmaktadır. Sistemin yolla etkileşimi, hava koşulları ve sürüş performansı gibi özellikleriyle sürücüye gerçek duygular yaşatılmaktadır. Simülatör kullanımı sırasında, çiğnenen her kural için sesli ve görsel uyarılar bulunmaktadır. Ekranın sağ üst köşesinde uyulmayan kurallar veya trafik işaretleri ile hataların yapıldığı anda sürücünün uyarılması, verilen eğitimin etkin olmasını ve aktif öğrenmeyi sağlar. Trafik eğitimi konusunda duyulan ihtiyacın giderilmesinde önemli bir araç olacağı düşünülen ve oyun çekiciliği taşıyan bu simülatör, başlangıç seviyesindeki sürücülerin sanal, riskten uzak bir ortamda direksiyon başında sürücülük yeteneklerini geliştirme fırsatını bulmalarına yardımcı olmaktadır. Kullanıcılar yaptıkları hataların sonuçlarını görerek ve Trafikent’in sanal dünyasında herhangi bir tehlikeden uzak olarak deneyim kazanacaklardır.

ÖZEL DİREKSİYON EĞİTİMİ

Yapılan araştırmalara göre trafiğe çıkmak için özel direksiyon dersi alanların yaklaşık %50 si başarısız olup, trafiğe çıkmaktan vazgeçmektedir. Sebebi ise doğru seçim yapamamış olmasından dolayı inancını kaybedip vazgeçiyor. Bu sebepten dolayı alacağınız eğitimi alacağınız kurum çok önemlidir. Kurumumuzda, eğitimlerimiz bay veya bayan uzman eğitmenler eşliğinde gerçekleşmektedir. Size özel hazırlamış olduğumuz paket programlarımızdan alarak,direksiyon dersi ücretini hem uygun fiyata alır hemde trafiğe çıkma garantisi alabilirsiniz. Kendinizi özel hissetmek,kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız sizleri kursumuza kalitenin tek adresine bekliyoruz.Kursumuzda size uygun olan saatlerde ve size uygun ücretlerle hemen eğitime başlayabilir kaliteli bir eğitim alabilirsiniz.

İLETİŞİM

Adres: Cumhuriyet Mah. İnönü Cad. No:107 Küçükçekmece/İstanbul
Tüm şubelerimize 0212 601 00 55 numaradan ulaşabilirsiniz.
Elektronik posta ile ulaşmak isterseniz info@lalesurucukurslari.com adresine email atabilirsiniz.

BİZ SİZİ ARAYALIM ?