Küçükçekmece SRC Belgesi
13 Ekim 2018

Src Belgesi Alma Fırsatı

 

            Mesleki yeterlilik belgesi olarak bilinen ve ticari araç kullanan kişilerin alması mecbur olan SRC belgesi adına, mutlaka bilinmesi gereken bazı kıstaslar ve kriterler bulunmaktadır. Yük ve yolcu taşımacılığı konusunda çalışmak isteyen ve iş bulmayı arzu eden kişiler için mesleki açıdan yeterlilik belgesi olarak, bu belge mutlaka temin edilmelidir.

Hemen Fiyat Alın:  0542 236 76 36

             Kişinin hem fiziksel hem de ruhsal açıdan kamyon, otobüs; panelvan ya da çekici gibi birçok farklı araçları kullanabilmesi konusunda yeterli donanıma ve bilgiye sahip olup olmadığını bu belge göstermektedir. Devlet tarafından bakanlık bünyesinde verilen bu belge, sınav kapsamında gerçekleştirilen birtakım psikoteknik aşamalar ile ortaya çıkarılacak raporlar doğrultusunda elde edilmektedir. Eğer mesleki açıdan yeterlilik görülmediyse bu belge alınamaz. Bu konuda tamamen profesyonel bir destek sunan ve uzman eğitmenlerle destek sağlayan bu büyük firma bünyesinde, Küçükçekmece SRC belgesi adına hemen iletişim kurabilirsiniz.

 

 SRC belgesi alma imkanı

 

            Kargo taşımacılığı ya da yolcu ve yük taşımacılığı gibi önemli çalışmaların gerçekleştirilmesi konusunda sürücüler ehliyetin yanında mutlaka SRC belgesi almak zorundadır. Mesleki yeterlilik olarak da bilinen bu psikoteknik aşama için sınav adına doğru bilgilerin; fiziksel ve psikolojik olarak bilinmesi büyük bir önem arz etmektedir. Buna hazır olmak ve sınavı ilk girişte geçebilmek için lalesurucukurslari.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Tam donanımlı şekilde özel simülasyon makineleri ve bu konuda bir tecrübe sahibi olan uzman eğitmenleri ile profesyonel bir destek sağlayan firma bünyesinde, SRC belgesini alabilir; girmek istediğiniz kişi kolayca elde edebilirsiniz. Ticari açıdan alınması gereken bu belge adına yapılacak sınav oldukça titiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Simülasyon ve bir psikolog bünyesinde gerçekleştirilen bu sınav; farklı aşamaları ele alır. Bu aşamaları geçmek içinse mesleki açıdan yeterli hale gelmesi gerekmektedir.

 

 Profesyonel bir destek

 

            Profesyonel açıdan psikoteknik konusunda destek almak için tek yapmanız gereken Küçükçekmece SRC adına hemen bu kaliteli firma bünyesinden iletişim kurmaktır. Tam donanımlı ekipmanlar ve özel teknolojik cihazlar ile yapılacak simülasyon uygulamaları sayesinde; ayrıca uzman eğitmenlerden alınacak pratik ve teorik bilgiler sayesinde SRC belgesi almak oldukça kolaydır.

Küçükçekmece SRC Belgesi

küçükçekmece src

SİMÜLATOR EĞİTİMİ

Gerçeğe uygun olarak tasarlanan üç boyutlu şehir ortamı, konutlar, mağazalar, parklar, okullar, restoranlar, benzin istasyonları, alışveriş merkezleri, bankalar, vb. birçok yerleşim merkezlerini içermektedir. Dolmuşlardan otobüslere, yayalardan araçlara, reklam panoları ve billboardlarıyla şehir ortamını tamamiyle yansıtmakta, sürücülere yaşayan bir ortam sunulmaktadır. Sistemin yolla etkileşimi, hava koşulları ve sürüş performansı gibi özellikleriyle sürücüye gerçek duygular yaşatılmaktadır. Simülatör kullanımı sırasında, çiğnenen her kural için sesli ve görsel uyarılar bulunmaktadır. Ekranın sağ üst köşesinde uyulmayan kurallar veya trafik işaretleri ile hataların yapıldığı anda sürücünün uyarılması, verilen eğitimin etkin olmasını ve aktif öğrenmeyi sağlar. Trafik eğitimi konusunda duyulan ihtiyacın giderilmesinde önemli bir araç olacağı düşünülen ve oyun çekiciliği taşıyan bu simülatör, başlangıç seviyesindeki sürücülerin sanal, riskten uzak bir ortamda direksiyon başında sürücülük yeteneklerini geliştirme fırsatını bulmalarına yardımcı olmaktadır. Kullanıcılar yaptıkları hataların sonuçlarını görerek ve Trafikent’in sanal dünyasında herhangi bir tehlikeden uzak olarak deneyim kazanacaklardır.

ÖZEL DİREKSİYON EĞİTİMİ

Yapılan araştırmalara göre trafiğe çıkmak için özel direksiyon dersi alanların yaklaşık %50 si başarısız olup, trafiğe çıkmaktan vazgeçmektedir. Sebebi ise doğru seçim yapamamış olmasından dolayı inancını kaybedip vazgeçiyor. Bu sebepten dolayı alacağınız eğitimi alacağınız kurum çok önemlidir. Kurumumuzda, eğitimlerimiz bay veya bayan uzman eğitmenler eşliğinde gerçekleşmektedir. Size özel hazırlamış olduğumuz paket programlarımızdan alarak,direksiyon dersi ücretini hem uygun fiyata alır hemde trafiğe çıkma garantisi alabilirsiniz. Kendinizi özel hissetmek,kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız sizleri kursumuza kalitenin tek adresine bekliyoruz.Kursumuzda size uygun olan saatlerde ve size uygun ücretlerle hemen eğitime başlayabilir kaliteli bir eğitim alabilirsiniz.

İLETİŞİM

Adres: Cumhuriyet Mah. İnönü Cad. No:107 Küçükçekmece/İstanbul
Tüm şubelerimize 0212 601 00 55 numaradan ulaşabilirsiniz.
Elektronik posta ile ulaşmak isterseniz info@lalesurucukurslari.com adresine email atabilirsiniz.

BİZ SİZİ ARAYALIM ?