Küçükçekmece Sürücü Kursları
14 Mart 2018

Küçükçekmece Sürücü Kursları

Trafiğe Adım Atmadan Önce Ehliyetinizi Alın!

 

            Ehliyet almak isteyen herkesi hedefine ulaştıran Küçükçekmece sürücü kursları adresleri, son model araçlarda verilen dersler ve mobil uygulamalardan oluşan hizmetlerle fark yaratmayı başarır. Gelişen teknolojilerden destek alınarak zenginleştirilen eğitim içerikleri ülkemizdeki trafik eğitim seviyesinin artmasına yönelik olarak özel olarak planlanır.

 Özel Direksiyon Eğitimi Kimler İçin Verilir?

            Ehliyet sahibi olup da trafiğe çıkamayan kişilerin korkularını yenmek ve pratik seviyelerini artırmak için verilen özel direksiyon dersleri, bay ve bayan eğitmenler eşliğinde tamamlanır. Bir açıdan trafiğe çıkma garantisi olarak görülecek eğitimler, kendini özel hissetmek isteyenlerin de her türlü ihtiyacını karşılar. İlk yardım, trafik, motor ve trafik adabı sorularının yer aldığı ehliyet sınavına hazırlanırken ne kadar donanımlı olursanız trafiğe çıktığınız zaman da kendinizi o kadar iyi hissedeceğinizden emin olabilirsiniz.

 

            Küçükçekmece kursları ehliyet eğitimleri; gerçeğe uygun ve üç boyutlu olarak tasarlanan simülatör eğitimleriyle desteklenir. Sistem her türlü hava koşulunda dahi trafiğe çıkmadan deneyim kazanılmasını sağlar. Riskten uzak bir ortamda sürdürülen dersler adayların kendilerine olan güvenin artmasını destekler. Sanal bir dünyada her türlü kazadan korunmalı olarak sürdürülen dersler sonunda gerçek trafik deneyimi başarılı bir şekilde sonuçlanacaktır. Geniş araç filosuna sahip olan bir kurumda istediğiniz tür ehliyet için eğitim alabilir ve sınava hazırlanabilirsiniz.

 

 Ehliyet Almak Zor mu?

 

            Yeni düzenlemelerin ardından pek çok kişinin kafasında oluşan ehliyet almanın zor bir iş olduğu fikri, konusunda deneyimli ekiplerle ve tam donanımlı olarak verilen eğitim kurumlarında sorunsuz olarak kısa sürede tamamlanır. Küçükçekmece sürücü kursları fiyatları kurumlar arasında farklılık gösterebilir. Güncel fiyatlar, ödeme koşulları, ders saatleri, araç tipleri, sınav tarihleri ve online kayıt işlemleri için size en yakın kursu seçebilir ve alacağınız tavsiyeler üzerine ehliyet almak için eğitimlere başlayabilirsiniz.

Nereye Başvurmam Gerekli?

Ehliyet belgenizi alabilmek için bir sürücü kursuna kayıt olmanız gerekmektedir. Bir sürücü kursuna kayıt olmadan ehliyet belgenizi alma ihtimaliniz yoktur. Bu yüzden size en yakın, küçükçekmece’deki sürücü kursu şubelerimizden birine bir çay içmeye herkesi davet ediyoruz. Bay-bayan eğitmenlerimiz ve fark yaratan eğitim standardımız ile herkesi ehliyet sahibi yapacağız.

Küçükçekmece Sürücü Kursları

SİMÜLATOR EĞİTİMİ

Gerçeğe uygun olarak tasarlanan üç boyutlu şehir ortamı, konutlar, mağazalar, parklar, okullar, restoranlar, benzin istasyonları, alışveriş merkezleri, bankalar, vb. birçok yerleşim merkezlerini içermektedir. Dolmuşlardan otobüslere, yayalardan araçlara, reklam panoları ve billboardlarıyla şehir ortamını tamamiyle yansıtmakta, sürücülere yaşayan bir ortam sunulmaktadır. Sistemin yolla etkileşimi, hava koşulları ve sürüş performansı gibi özellikleriyle sürücüye gerçek duygular yaşatılmaktadır. Simülatör kullanımı sırasında, çiğnenen her kural için sesli ve görsel uyarılar bulunmaktadır. Ekranın sağ üst köşesinde uyulmayan kurallar veya trafik işaretleri ile hataların yapıldığı anda sürücünün uyarılması, verilen eğitimin etkin olmasını ve aktif öğrenmeyi sağlar. Trafik eğitimi konusunda duyulan ihtiyacın giderilmesinde önemli bir araç olacağı düşünülen ve oyun çekiciliği taşıyan bu simülatör, başlangıç seviyesindeki sürücülerin sanal, riskten uzak bir ortamda direksiyon başında sürücülük yeteneklerini geliştirme fırsatını bulmalarına yardımcı olmaktadır. Kullanıcılar yaptıkları hataların sonuçlarını görerek ve Trafikent’in sanal dünyasında herhangi bir tehlikeden uzak olarak deneyim kazanacaklardır.

ÖZEL DİREKSİYON EĞİTİMİ

Yapılan araştırmalara göre trafiğe çıkmak için özel direksiyon dersi alanların yaklaşık %50 si başarısız olup, trafiğe çıkmaktan vazgeçmektedir. Sebebi ise doğru seçim yapamamış olmasından dolayı inancını kaybedip vazgeçiyor. Bu sebepten dolayı alacağınız eğitimi alacağınız kurum çok önemlidir. Kurumumuzda, eğitimlerimiz bay veya bayan uzman eğitmenler eşliğinde gerçekleşmektedir. Size özel hazırlamış olduğumuz paket programlarımızdan alarak,direksiyon dersi ücretini hem uygun fiyata alır hemde trafiğe çıkma garantisi alabilirsiniz. Kendinizi özel hissetmek,kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız sizleri kursumuza kalitenin tek adresine bekliyoruz.Kursumuzda size uygun olan saatlerde ve size uygun ücretlerle hemen eğitime başlayabilir kaliteli bir eğitim alabilirsiniz.

İLETİŞİM

Adres: Cumhuriyet Mah. İnönü Cad. No:107 Küçükçekmece/İstanbul
Tüm şubelerimize 0212 601 00 55 numaradan ulaşabilirsiniz.
Elektronik posta ile ulaşmak isterseniz info@lalesurucukurslari.com adresine email atabilirsiniz.

BİZ SİZİ ARAYALIM ?