Maltepe Sürücü Kursu
17 Ekim 2020

Maltepe Sürücü Kursu

Maltepe sürücü kursu bünyesinde birçok bakımdan oldukça kaliteli nitelikte hizmetler verilmektedir. Trafikte daima dikkatli ve özenli bir şekilde hareket etmek önem arz eden bir durumdur.

Sürücülük konusunda iyi bir deneyim kazanılması için alanında profesyonel olan kişilerden eğitim alınması gerekmektedir. Maltepe sürücü kursu bünyesinde bulunan uzman eğitim kadrosu yeni sürücüler yetiştirmek konusunda etkin hizmetler sunmaktadır.

Lale sürücü kursu ile birçok kişi trafiğe çıkma işlemi kapsamında kendisini her açıdan en iyi şekilde yetiştirme fırsatını bulabilmektedir.

Sürücü kursu hizmetleri doğrultusunda trafiğe çıkan bir kişi ne yapmalı, aracını nasıl kullanmalı ve hangi hususlara dikkat ederek bir sürüşü gerçekleştirmeli bunlar en iyi şekilde burada öğrenilebilmektedir.

Bir ehliyete sahip olmak ve bunun için ilgili sınava en iyi biçimde hazırlanmak isteyen öğrenciler Maltepe sürücü kursu eğitimleriyle kendilerini bunu elde etmeye uygun bir hale getirebilirler.

maltepe zümrütevler sürücü kursu

Kurs ve Eğitim Süreci

Maltepe sürücü kursu hizmetleri kapsamında eğitim konusunda belli başlı birtakım planlamaları uygun şekilde hareket edilmektedir. Burada oluşturulan eğitim planı çerçevesinde sürücü eğitimi alan kişiler trafik konusunda en iyi şekilde donanımlı bir hale gelebilmektedirler.

  • Genel trafik eğitimi ve dersleri,
  • Araç sürüşü ve kullanımı konusunda kapsamlı çalışmalar,
  • Araç sürüş kuralları üzerine eğitimler,
  • Direksiyon kontrolü ve buna yönelik uygulamalar,
  • İlk yardım dersi ve eğitimleri,

Maltepe sürücü kursu hizmetleri ile alınacak eğitimler kapsamında kişiler bu alanda bu unsurlara yönelik olarak çalışmalar içerisinde olurlar. Bu önemli hususlar kapsamında gerekli şekilde bir tecrübe kazanarak trafiğe çıkmaya uygun bir hale gelirler.

Özel Direksiyon Eğitimi

Sürücü kursu hizmetleri kapsamında oldukça profesyonel bir şekilde özel direksiyon eğitimleri de veriliyor. Direksiyon konusunda becerisini artırmak isteyen kişiler buradaki uzman eğitmenlerden bu konuda gerekli destekleri rahatlıkla alabiliyor.

Maltepe sürücü kursu içerisinde bulunan bu eğitmenler farklı araçlarla sürücülere direksiyon konusunda kaliteli eğitimler vererek onların gelişimi için çaba gösteriyorlar.

Bayan veya erkek direksiyon eğitmeni seçmek konusunda kişiler sürücü kursu hizmetleri kapsamında kendilerine göre bir karar verebiliyorlar.

Kaliteli Trafik Eğitim Hizmetleri

Trafik her bakımdan hassasiyet ve özen gerektiren bir alan olduğu için bu konuda daima en iyi şartlarda gerekli eğitimlerin alınması gerekiyor. Sürücü kursu firması içerisinde kendisini bu alanda oldukça geliştirmiş uzmanlar yer aldığı için bu konuda tam bir profesyonellikle destekler alınabiliyor.

Sürücü kursu içerisinde verilen eğitimlerin bir bölümünü deneme sınavları kapsıyor. Öğrencilerin daima iyi şekilde bir teorik bilgiye sahip olması ve bunları iyice pekiştirmesi adına burada çeşitli türden deneme sınavları yapılıyor.

Bu sınavlar ile kişiler kendilerindeki açıkları ve eksik oldukları noktaları en iyi biçimde görme şansını elde edebiliyorlar. Bu firmadan sürücü eğitimleri konusunda destek alınması için gerekli şekilde iletişime geçilmesi yeterli oluyor.

 

SİMÜLATOR EĞİTİMİ

Gerçeğe uygun olarak tasarlanan üç boyutlu şehir ortamı, konutlar, mağazalar, parklar, okullar, restoranlar, benzin istasyonları, alışveriş merkezleri, bankalar, vb. birçok yerleşim merkezlerini içermektedir. Dolmuşlardan otobüslere, yayalardan araçlara, reklam panoları ve billboardlarıyla şehir ortamını tamamiyle yansıtmakta, sürücülere yaşayan bir ortam sunulmaktadır. Sistemin yolla etkileşimi, hava koşulları ve sürüş performansı gibi özellikleriyle sürücüye gerçek duygular yaşatılmaktadır. Simülatör kullanımı sırasında, çiğnenen her kural için sesli ve görsel uyarılar bulunmaktadır. Ekranın sağ üst köşesinde uyulmayan kurallar veya trafik işaretleri ile hataların yapıldığı anda sürücünün uyarılması, verilen eğitimin etkin olmasını ve aktif öğrenmeyi sağlar. Trafik eğitimi konusunda duyulan ihtiyacın giderilmesinde önemli bir araç olacağı düşünülen ve oyun çekiciliği taşıyan bu simülatör, başlangıç seviyesindeki sürücülerin sanal, riskten uzak bir ortamda direksiyon başında sürücülük yeteneklerini geliştirme fırsatını bulmalarına yardımcı olmaktadır. Kullanıcılar yaptıkları hataların sonuçlarını görerek ve Trafikent’in sanal dünyasında herhangi bir tehlikeden uzak olarak deneyim kazanacaklardır.

ÖZEL DİREKSİYON EĞİTİMİ

Yapılan araştırmalara göre trafiğe çıkmak için özel direksiyon dersi alanların yaklaşık %50 si başarısız olup, trafiğe çıkmaktan vazgeçmektedir. Sebebi ise doğru seçim yapamamış olmasından dolayı inancını kaybedip vazgeçiyor. Bu sebepten dolayı alacağınız eğitimi alacağınız kurum çok önemlidir. Kurumumuzda, eğitimlerimiz bay veya bayan uzman eğitmenler eşliğinde gerçekleşmektedir. Size özel hazırlamış olduğumuz paket programlarımızdan alarak,direksiyon dersi ücretini hem uygun fiyata alır hemde trafiğe çıkma garantisi alabilirsiniz. Kendinizi özel hissetmek,kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız sizleri kursumuza kalitenin tek adresine bekliyoruz.Kursumuzda size uygun olan saatlerde ve size uygun ücretlerle hemen eğitime başlayabilir kaliteli bir eğitim alabilirsiniz.

İLETİŞİM

Adres: Cumhuriyet Mah. İnönü Cad. No:107 Küçükçekmece/İstanbul
Tüm şubelerimize 0212 601 00 55 numaradan ulaşabilirsiniz.
Elektronik posta ile ulaşmak isterseniz info@lalesurucukurslari.com adresine email atabilirsiniz.

BİZ SİZİ ARAYALIM ?