Sefaköy Sürücü Kursu
29 Mayıs 2020

Sefaköy Sürücü Kursu

Sefaköy sürücü kursu 28 yılı aşkın tecrübesinin verdiği avantaj ile kursiyerlerini ehliyet sahibi yapıyor. Ehliyet alabilmek için bir kursa müracaat etmek gerekiyor. Ancak her kurs için aynı eğitimi veriyor, aynı hizmeti sunuyor o yüzden de en ucuzu hangisi ise ona giderim düşüncesi çok yanlış bir düşünce şeklidir. Çoğu sürücü kursu pratik bilgiler kısmında çok yetersiz olduğu için kursiyerleri sınavı geçemiyor.

Birçok kurs ise direksiyon eğitimini ya yanlış veriyor ya da eksik veriyor. Bu da kursiyerlerin direksiyon sınavında hatalar yapıp başarısız olmasına neden oluyor. Kurs kaydı esnasında oynanan oyunlar ise ayrı bir dert. Sefaköy ekibi, bu ve buna benzer olumsuzlukların yaşanmayacağının garantisini veriyorlar. Kurs yetilileri kayıt ücreti için alınan para dışında ekstra tek kuruş ödeme olmayacağını söylüyorlar.

Küçükçekmece Direksiyon Dersi

Sefaköy sürücü kursu, tecrübeli ekibi sayesinde direksiyon sınavı öncesi kursiyerlerin tüm eksiklerini gideriyor. Kullanılan son model araçlar ile kursiyerlerin araç sürüşü ile ilgili en ufak eksiğinin kalmasına izin vermiyorlar. Direksiyon derslerini, sınavın yapılacağı alanda da vererek sınav günü oluşacak güzergah yabancılığı sorununu da ortadan kaldırıyorlar. Kurs hocaları; direksiyon hakimiyeti, park etme, şerit değiştirme, sinyalizasyon gibi pek çok bilgiyi uygulamalı olarak kursiyerlere öğretiyorlar.

Bayandan Özel Direksiyon Dersi

Bayan kursiyerlerin çoğu, eşlerinin veya kendi görüşleri doğrultusunda bayan hocalardan ders almak istiyor. Sefaköy sürücü kursu yönetimi, bayanların bu isteklerinde haklı olduklarını düşünüyor. Bunu da şu şekilde açıklıyorlar. Bayanlar ders esnasında erkek hocaların yanında kendilerini rahat hissetmiyorlar. Bu durumda öğrenmeyi zorlaştırıyor. Ayrıca bayan kursiyerler, bayan hocalara kendilerini daha kolay ifade edebiliyorlar. Bu sayede de eksikler daha rahat gideriliyor. Kurs olarak, bu yüzden de bayan hocadan ders alma taleplerini karşılıyorlar.

Aracıyla Özel Direksiyon Dersi

Sefaköy sürücü kursu yönetimi; kursiyerlerin bazılarının kendi araçları ile ders almak istediklerini dile getiriyor. Kursiyerlerin bu şekilde daha kolay öğreneceklerini sandıklarını söylüyorlar. Kurs ekibi bu talepleri de karşılıksız bırakmıyorlar. Bunun en büyük nedeni ise; kursiyerin kendini bu düşünceye şartlamasından dolayı farklı bir aracı benimsemekte zorlandığını ve kendi aracını kullanarak bu sorunun ortadan kalktığını belirtiyorlar. Gerçekte ise aracın markasının, modelinin, sahibinin ve kime ait olduğunun öğrenmeyi etkileme gibi bir durumu söz konusu değil. Öğretilen tüm bilgiler tüm araçlar için ortak bilgilerdir.

Kurs Süreci

Ehliyet sahibi olmak isteyen kursiyerleri bazı aşamalar bekliyor. Bu aşamalarda alınan eğitim sayesinde teorik sınav ve uygulamalı direksiyon sınavlarından başarılı olma şansı oluşuyor.

Kurslarda verilen eğitim basamakları kısaca şu şekildedir;

  • Trafik eğitimi
  • Motor dersi
  • İlk yardım dersi
  • Direksiyon dersi
  • Araç sürüş kuralları

Sefaköy sürücü kursu tecrübeli ekibi sayesinde, kursiyerlerinin tüm aşamaları tam anlamıyla öğrenmesini sağlıyorlar. Trafik eğitimini, trafik bilgisi ileri derecede olan hocalar vasıtasıyla veriyorlar. Kurs boyunca yapılan deneme sınavları ile de bilgilerin kalıcı olmasını sağlıyorlar. Motor dersleri için ise bilgilerin somut verilmesini sağlıyorlar. Sınıfta bulunan motor modeli sayesinde kursiyerlere motoru ayrıntılı inceleme şansını tanıyorlar.

Bu sayede de arıza esnasında veya herhangi bir sorun çıkınca problem kaynağının neresi olduğunu bilmelerini sağlıyorlar. İlk yardım dersleri için ise hem teorik hem de uygulama dersleri veriyorlar. Bu sayede de kursiyerler kaza anında neler yapılmalı, ne gibi önlemler alınmalı gibi hayati bilgiler ile donatılmış oluyor. Kursu bitiren her kursiyer hem teorik sınav hem de uygulamalı direksiyon sınavı için hazır hale getirilmiş oluyorlar.

 

 

SİMÜLATOR EĞİTİMİ

Gerçeğe uygun olarak tasarlanan üç boyutlu şehir ortamı, konutlar, mağazalar, parklar, okullar, restoranlar, benzin istasyonları, alışveriş merkezleri, bankalar, vb. birçok yerleşim merkezlerini içermektedir. Dolmuşlardan otobüslere, yayalardan araçlara, reklam panoları ve billboardlarıyla şehir ortamını tamamiyle yansıtmakta, sürücülere yaşayan bir ortam sunulmaktadır. Sistemin yolla etkileşimi, hava koşulları ve sürüş performansı gibi özellikleriyle sürücüye gerçek duygular yaşatılmaktadır. Simülatör kullanımı sırasında, çiğnenen her kural için sesli ve görsel uyarılar bulunmaktadır. Ekranın sağ üst köşesinde uyulmayan kurallar veya trafik işaretleri ile hataların yapıldığı anda sürücünün uyarılması, verilen eğitimin etkin olmasını ve aktif öğrenmeyi sağlar. Trafik eğitimi konusunda duyulan ihtiyacın giderilmesinde önemli bir araç olacağı düşünülen ve oyun çekiciliği taşıyan bu simülatör, başlangıç seviyesindeki sürücülerin sanal, riskten uzak bir ortamda direksiyon başında sürücülük yeteneklerini geliştirme fırsatını bulmalarına yardımcı olmaktadır. Kullanıcılar yaptıkları hataların sonuçlarını görerek ve Trafikent’in sanal dünyasında herhangi bir tehlikeden uzak olarak deneyim kazanacaklardır.

ÖZEL DİREKSİYON EĞİTİMİ

Yapılan araştırmalara göre trafiğe çıkmak için özel direksiyon dersi alanların yaklaşık %50 si başarısız olup, trafiğe çıkmaktan vazgeçmektedir. Sebebi ise doğru seçim yapamamış olmasından dolayı inancını kaybedip vazgeçiyor. Bu sebepten dolayı alacağınız eğitimi alacağınız kurum çok önemlidir. Kurumumuzda, eğitimlerimiz bay veya bayan uzman eğitmenler eşliğinde gerçekleşmektedir. Size özel hazırlamış olduğumuz paket programlarımızdan alarak,direksiyon dersi ücretini hem uygun fiyata alır hemde trafiğe çıkma garantisi alabilirsiniz. Kendinizi özel hissetmek,kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız sizleri kursumuza kalitenin tek adresine bekliyoruz.Kursumuzda size uygun olan saatlerde ve size uygun ücretlerle hemen eğitime başlayabilir kaliteli bir eğitim alabilirsiniz.

İLETİŞİM

Adres: Cumhuriyet Mah. İnönü Cad. No:107 Küçükçekmece/İstanbul
Tüm şubelerimize 0212 601 00 55 numaradan ulaşabilirsiniz.
Elektronik posta ile ulaşmak isterseniz info@lalesurucukurslari.com adresine email atabilirsiniz.

BİZ SİZİ ARAYALIM ?