Zümrütevler Sürücü Kursu
24 Ekim 2020

Zümrütevler Sürücü Kursu

Zümrütevler sürücü kursu, trafiğe çıkmaya aday kişileri en iyi şekilde yetiştirerek bu duruma hazır bir hale getirebiliyor. Bu firmada yer alan uzman eğitmenler kursiyerlere ehliyet alma süreçlerine gerekli destekleri en iyi şekilde sağlıyorlar.

Sürücü kursu genel olarak hem ehliyet almak ve hem de trafik konusunda kendisini geliştirmek isteyen tüm kişilere gerekli şekilde hizmet veriyor.

Sürücü kursu hizmetlerinden faydalanmak için uygun şekilde bu firmayla iletişime geçilmesi ve ilgili taleplerin belirtilmesi yeterli oluyor.

Her bakımdan oldukça profesyonel bir çerçeve sürüş ve trafik eğitimleri veren Zümrütevler sürücü kursu, her adayın hedeflediği şekilde istediği ehliyeti elde etmesine yardımcı oluyor.

Kurs Eğitim Planlaması

Zümrütevler sürücü kursu hizmetlerinde tüm eğitimler belirli bir plan çerçevesinde veriliyor. Bu şekilde hiçbir eksik olmadan adayların her şeyi öğrenmeleri hedefleniyor.

  • Trafik kuralları konusunda gerekli bilgilerin edinilmesi,
  • Araç sürüş anında nelere dikkat edilmesi gerektiği,
  • Direksiyonun nasıl işlevsel ve verimli bir şekilde kullanılacağı,
  • Araçların teknik donanımları hakkında pratik bilgiler verilmesi,
  • İlk yardım ve motor dersleri,

Zümrütevler sürücü kursu hizmetlerinden faydalanan sürücü adayları bu ve benzeri daha birçok konuda kendilerini burada geliştirme fırsatını buluyorlar.

Motosiklet Eğitimleri

Zümrütevler sürücü kursu eğitimleri kapsamında motosiklet ehliyetlerine sahip olunması için de gerekli şekilde eğitimler veriliyor.

A, A1 ve A2 tip motosiklet ehliyetlerine sürücü kursumuz bünyesinde alınacak eğitimler neticesinde kolaylıkla sahip olunabiliyor.

Zümrütevler sürücü kursu hizmetleri kapsamında yapılan çalışmalarda adaylar birbirinden farklı türde motosikletleri kullanarak kendilerini bu konuda geliştirme şansını elde ediyorlar. Motor sürüşleri konusunda uzman ve profesyonel olan eğitmenler tüm bilgileri kapsamlı bir şekilde adaylara aktarıyor.

Sürücü kursumuz bünyesinde yapılan motor eğitimleri oldukça iyi bir güvenlik çerçevesinde gerçekleştiriliyor. Son model özellikte olan motosikletler ile çalışmalar usta eğitmenlerle başarılı bir şekilde yapılıyor.

Kişiye Özel Direksiyon Eğitimleri

Sürücü kursumuzdaisteyen kişilere özel olarak direksiyon dersleri de veriyor. Direksiyon kullanımı konusunda kendisini geliştirmek isteyen kişiler buradan aldıkları eğitimlerle trafikte daha profesyonel bir şekilde hareket edebiliyor.

Maltepe sürücü kursu özel direksiyon eğitimi olanaklarından genel olarak isteyen herkesin kolaylıkla yararlanması mümkün oluyor. Oldukça uygun fiyat seçeneklerinin yer aldığı bu kursta ödemeler bütçeye en uygun olacak şekilde rahatlıkla yapılabiliyor.

Simülatör Eğitim Olanakları

Sürüş konusunda profesyonelleşme kapsamında simülatör eğitimleri günümüzde birçok alanda yaygın bir şekilde yapılıyor. Her bakımdan kişilerin bu amaç doğrultusunda kendisini en iyi şekilde geliştirme ve gözleme şansı bulabildiği simülatör eğitimleri oldukça gerçekçi olan bir platformda yapılıyor.

Bu kurs bünyesinde verilen simülatör eğitimlerinde üç boyutlu olarak tasarlanan şehir ortamı, benzin alım yerleri, çevre yapılar ve daha birçok şey göze oldukça gerçekçi geliyor. Bu sistem üzerinden adaylar gerçeğinden farksız olarak sürüşler gerçekleştirerek bu şekilde araç kullanımını çok rahat bir biçimde öğrenebiliyorlar.

 

SİMÜLATOR EĞİTİMİ

Gerçeğe uygun olarak tasarlanan üç boyutlu şehir ortamı, konutlar, mağazalar, parklar, okullar, restoranlar, benzin istasyonları, alışveriş merkezleri, bankalar, vb. birçok yerleşim merkezlerini içermektedir. Dolmuşlardan otobüslere, yayalardan araçlara, reklam panoları ve billboardlarıyla şehir ortamını tamamiyle yansıtmakta, sürücülere yaşayan bir ortam sunulmaktadır. Sistemin yolla etkileşimi, hava koşulları ve sürüş performansı gibi özellikleriyle sürücüye gerçek duygular yaşatılmaktadır. Simülatör kullanımı sırasında, çiğnenen her kural için sesli ve görsel uyarılar bulunmaktadır. Ekranın sağ üst köşesinde uyulmayan kurallar veya trafik işaretleri ile hataların yapıldığı anda sürücünün uyarılması, verilen eğitimin etkin olmasını ve aktif öğrenmeyi sağlar. Trafik eğitimi konusunda duyulan ihtiyacın giderilmesinde önemli bir araç olacağı düşünülen ve oyun çekiciliği taşıyan bu simülatör, başlangıç seviyesindeki sürücülerin sanal, riskten uzak bir ortamda direksiyon başında sürücülük yeteneklerini geliştirme fırsatını bulmalarına yardımcı olmaktadır. Kullanıcılar yaptıkları hataların sonuçlarını görerek ve Trafikent’in sanal dünyasında herhangi bir tehlikeden uzak olarak deneyim kazanacaklardır.

ÖZEL DİREKSİYON EĞİTİMİ

Yapılan araştırmalara göre trafiğe çıkmak için özel direksiyon dersi alanların yaklaşık %50 si başarısız olup, trafiğe çıkmaktan vazgeçmektedir. Sebebi ise doğru seçim yapamamış olmasından dolayı inancını kaybedip vazgeçiyor. Bu sebepten dolayı alacağınız eğitimi alacağınız kurum çok önemlidir. Kurumumuzda, eğitimlerimiz bay veya bayan uzman eğitmenler eşliğinde gerçekleşmektedir. Size özel hazırlamış olduğumuz paket programlarımızdan alarak,direksiyon dersi ücretini hem uygun fiyata alır hemde trafiğe çıkma garantisi alabilirsiniz. Kendinizi özel hissetmek,kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız sizleri kursumuza kalitenin tek adresine bekliyoruz.Kursumuzda size uygun olan saatlerde ve size uygun ücretlerle hemen eğitime başlayabilir kaliteli bir eğitim alabilirsiniz.

İLETİŞİM

Adres: Cumhuriyet Mah. İnönü Cad. No:107 Küçükçekmece/İstanbul
Tüm şubelerimize 0212 601 00 55 numaradan ulaşabilirsiniz.
Elektronik posta ile ulaşmak isterseniz info@lalesurucukurslari.com adresine email atabilirsiniz.

BİZ SİZİ ARAYALIM ?