Başakşehir Sürücü Kursu
22 Ocak 2019

Kaliteli Sürücü Kursları

 

            Başakşehir sürücü kursu, aktif olarak trafikte araç kullanmak isteyenlerin önlerindeki en büyük engel ehliyet belgelerini temin etmektir. Firmamız sürücü kursu eğitimleri vererek ehliyet almak isteyenlerin yasal prosedürler çerçevesinde ehliyet sahibi olmalarını sağlıyor. Sunmuş olduğumuz hizmet iki çeşit olarak sunuluyor.

 

             Öncelikle teorik eğitimler vererek sürücü adaylarının motorlu araçlar ve trafik konuları hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlıyoruz. Sunmuş olduğumuz hizmet Başakşehir Sürücü Kursu olarak sunularak teorik eğitimler bittikten sonra sürücü adaylarının öğrenmiş oldukları teorik bilgilerin pratiğe dökülmesi için pratik eğitimler veriyoruz. Eğitimler kaliteli sınıflarımızda konusunda uzman öğretmenler aracılığı ile yerine getiriliyor. Sürücü adaylarına Başakşehir Sürücü Kursu olarak ilk yardım eğitimleri de veriyoruz.

 

 Pratik Sürücü Kursu Eğitimlerimiz

 

            Başakşehir Sürücü Kurusu olarak pratik eğitimlerimiz sürücü eğitmeni aracılığı ile sürücü adaylarına belirlenen güzergahlarda sunuluyor. Öncelikli olarak araca ilk oturulduğunda kalkış yapmadan önce yapılması gerekenlerden başlayarak aracın sürüş aşaması ve duruş aşaması ile araçtan iniş aşamasına kadar tüm detaylara büyük bir önem vererek sürücü adaylarımızı eğitiyoruz.

 

             Eğitimlerimiz neticesinde yapılacak olan sınavlar da iki aşamalı olarak yapılıyor. Birinci aşama bilgiye dayalı yazılı sınav diğeri de bilgilerin pratikte ne derece kullanıldığını gösteren uygulamalı sınavdır. Her iki sınav sonucunun ortalaması alınarak sürücü adayları 70 ve üzeri puan almaları durumunda ehliyet sahibi olmaya hak kazanıyorlar.

 

            Sürücü adaylarının kurslarımıza katıldıkları andan ehliyet sınav sonuçlarına kadar yanlarında olarak ehliyet sahibi olmaları için yaşadıkları endişeleri gideriyoruz.

 

 Ders Tekrarlarımız ile Sınavlara Hazırlıyoruz

 

            Derslerimizi, işleri nedeni ile kaçıran adaylarımız için ders tekrarları sunarak sürücü adaylarımızın ehliyet sınavlarına tam ve eksiksiz bir şekilde girmelerini sağlıyoruz. Ehliyet sınavı öncesinde kendi bünyemizde sınavlar yaparak sürücü adaylarımızın almış oldukları eğitimlerin geri bildirimlerine bakarak başarı durumlarını yakından görüyoruz.

 

            Başarı ortalaması düşük ise sınava kadar olan zaman içerisinde eksik olan konulara ağırlık vererek sürücü adaylarımızın ehliyet sınavına tam olarak hazırlanmalarını sağlıyoruz. Güler yüzlü ve kaliteli eğitim ilkelerimiz ile başarı ortalamamızın yüksek olması birçok ehliyet almak isteyen sürücü adaylarının tercih ettiği kurum olmaktayız.

 

 Hizmet anlayışımız ehliyet sahibi yapmaktan ziyade her yönü ile trafik kurallarını bilen bireyler yetiştirmektir.

Başakşehir Sürücü Kursu

SİMÜLATOR EĞİTİMİ

Gerçeğe uygun olarak tasarlanan üç boyutlu şehir ortamı, konutlar, mağazalar, parklar, okullar, restoranlar, benzin istasyonları, alışveriş merkezleri, bankalar, vb. birçok yerleşim merkezlerini içermektedir. Dolmuşlardan otobüslere, yayalardan araçlara, reklam panoları ve billboardlarıyla şehir ortamını tamamiyle yansıtmakta, sürücülere yaşayan bir ortam sunulmaktadır. Sistemin yolla etkileşimi, hava koşulları ve sürüş performansı gibi özellikleriyle sürücüye gerçek duygular yaşatılmaktadır. Simülatör kullanımı sırasında, çiğnenen her kural için sesli ve görsel uyarılar bulunmaktadır. Ekranın sağ üst köşesinde uyulmayan kurallar veya trafik işaretleri ile hataların yapıldığı anda sürücünün uyarılması, verilen eğitimin etkin olmasını ve aktif öğrenmeyi sağlar. Trafik eğitimi konusunda duyulan ihtiyacın giderilmesinde önemli bir araç olacağı düşünülen ve oyun çekiciliği taşıyan bu simülatör, başlangıç seviyesindeki sürücülerin sanal, riskten uzak bir ortamda direksiyon başında sürücülük yeteneklerini geliştirme fırsatını bulmalarına yardımcı olmaktadır. Kullanıcılar yaptıkları hataların sonuçlarını görerek ve Trafikent’in sanal dünyasında herhangi bir tehlikeden uzak olarak deneyim kazanacaklardır.

ÖZEL DİREKSİYON EĞİTİMİ

Yapılan araştırmalara göre trafiğe çıkmak için özel direksiyon dersi alanların yaklaşık %50 si başarısız olup, trafiğe çıkmaktan vazgeçmektedir. Sebebi ise doğru seçim yapamamış olmasından dolayı inancını kaybedip vazgeçiyor. Bu sebepten dolayı alacağınız eğitimi alacağınız kurum çok önemlidir. Kurumumuzda, eğitimlerimiz bay veya bayan uzman eğitmenler eşliğinde gerçekleşmektedir. Size özel hazırlamış olduğumuz paket programlarımızdan alarak,direksiyon dersi ücretini hem uygun fiyata alır hemde trafiğe çıkma garantisi alabilirsiniz. Kendinizi özel hissetmek,kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız sizleri kursumuza kalitenin tek adresine bekliyoruz.Kursumuzda size uygun olan saatlerde ve size uygun ücretlerle hemen eğitime başlayabilir kaliteli bir eğitim alabilirsiniz.

İLETİŞİM

Adres: Cumhuriyet Mah. İnönü Cad. No:107 Küçükçekmece/İstanbul
Tüm şubelerimize 0212 601 00 55 numaradan ulaşabilirsiniz.
Elektronik posta ile ulaşmak isterseniz info@lalesurucukurslari.com adresine email atabilirsiniz.

BİZ SİZİ ARAYALIM ?