Yeşilköy Sürücü Kursu
22 Temmuz 2019

Yeşilköy Sürücü Kursu

 

Bakırköy İstasyon caddesinde yer alan Yeşilköy sürücü kursu haftanın 7 günü sabah 08:00, akşam 20:00 olmak üzere günde 12 saat boyunca hizmet vermektedir. Şubeye gitmeden bilgi almak isteyen kursiyerler 0212 601 00 55 ve 0542 236 76 36 numaralı hatları arayarak uzman eğitmenlerden bilgi alabilirler. Şubeye gelerek yüz yüze görüşebileceğiniz gibi telefon üzerinden de fiyat ve ödeme bilgisi alabilirsiniz.

 

 Eğitim alacak olan kursiyerler için bir sürücü kursundan en büyük beklendi teorik eğitimin yanı sıra pratikte de yeterli sürenin tanınmasıdır. Diğer sürücü kurslarına kıyasla Yeşilköy sürücü kursu direksiyon konusunda size fazlasıyla vakit ayırır. Alanında uzman eğitmenlerle sürüş yapmak pratik eğitimi daha hızlı kavramanıza; araç sürmeyi daha çabuk öğrenmenize büyük katkı sağlar.

 

 

Yeşilköy sürücü kursu standart sürücü kurslarının yanı sıra teorik eğitimin ardından sizleri bir simülatör ile trafiğe çıkarır. Üç boyutlu bir ortamda sizi gerçek hayatta karşılaşabileceğiniz tüm durumlara hazırlayan simülatör eğitimi; araç kullanmayı ezberlerin dışına çıkartır ve gerçek bir sürücü olmanıza katkı sağlar. Yazılı eğitimin yanı sıra aktif öğrenme konusunda da gelişmenizi sağlar.

 

 Direksiyon eğitimleri sırasında bay ve bayan eğitmen seçenekleri sunan  sürücü kursu, rahat bir ortamda istediğiniz şekilde eğitim almanıza olanak sağlar.

Teorik Eğitimler

 Teorik eğitim sırasında geçmiş yıllarda çıkan sınav soruları ile sizi daha donanımla hale getirmeyi amaçlayan sürücü kursu, kafanızda herhangi bir soru işareti olmadan sınava girmenize yardımcı olur. Eğitim sırasında kaçırdığınız dersler için eğitmenlerden bilgi alabilir, ders notlarına ulaşabilirsiniz.

 Yeşilköy sürücü kursunda yalnızca B sınıfı değil aynı zamanda M, A1, A2, A , B1, D1, D, C1, C ve F sınıfı sürücü belgeleri için de eğitim alabilirsiniz.

 

 Tüm sınıflar için eğitim içeriği aynı şekilde ilerlemektedir. Teorik eğitim, çıkmış sınav soruları ile öğrenilen bilgiyi doğrulama; simülatör eğitimi ile direksiyon heyecanını yenme ve son olarak pratik eğitimle tüm öğrenilenleri pekiştirmiş olacaksınız.

 

 Bakırköy ve çevresinde oturan tüm sürücü adayları için hem konum hem de fiyat açısından rakiplerinin en iyisi olan sürücü kursu sizler için doğru adres olacaktır.

yeşilköy sürücü kursu

Yeşilköy Sürücü Kursu

SİMÜLATOR EĞİTİMİ

Gerçeğe uygun olarak tasarlanan üç boyutlu şehir ortamı, konutlar, mağazalar, parklar, okullar, restoranlar, benzin istasyonları, alışveriş merkezleri, bankalar, vb. birçok yerleşim merkezlerini içermektedir. Dolmuşlardan otobüslere, yayalardan araçlara, reklam panoları ve billboardlarıyla şehir ortamını tamamiyle yansıtmakta, sürücülere yaşayan bir ortam sunulmaktadır. Sistemin yolla etkileşimi, hava koşulları ve sürüş performansı gibi özellikleriyle sürücüye gerçek duygular yaşatılmaktadır. Simülatör kullanımı sırasında, çiğnenen her kural için sesli ve görsel uyarılar bulunmaktadır. Ekranın sağ üst köşesinde uyulmayan kurallar veya trafik işaretleri ile hataların yapıldığı anda sürücünün uyarılması, verilen eğitimin etkin olmasını ve aktif öğrenmeyi sağlar. Trafik eğitimi konusunda duyulan ihtiyacın giderilmesinde önemli bir araç olacağı düşünülen ve oyun çekiciliği taşıyan bu simülatör, başlangıç seviyesindeki sürücülerin sanal, riskten uzak bir ortamda direksiyon başında sürücülük yeteneklerini geliştirme fırsatını bulmalarına yardımcı olmaktadır. Kullanıcılar yaptıkları hataların sonuçlarını görerek ve Trafikent’in sanal dünyasında herhangi bir tehlikeden uzak olarak deneyim kazanacaklardır.

ÖZEL DİREKSİYON EĞİTİMİ

Yapılan araştırmalara göre trafiğe çıkmak için özel direksiyon dersi alanların yaklaşık %50 si başarısız olup, trafiğe çıkmaktan vazgeçmektedir. Sebebi ise doğru seçim yapamamış olmasından dolayı inancını kaybedip vazgeçiyor. Bu sebepten dolayı alacağınız eğitimi alacağınız kurum çok önemlidir. Kurumumuzda, eğitimlerimiz bay veya bayan uzman eğitmenler eşliğinde gerçekleşmektedir. Size özel hazırlamış olduğumuz paket programlarımızdan alarak,direksiyon dersi ücretini hem uygun fiyata alır hemde trafiğe çıkma garantisi alabilirsiniz. Kendinizi özel hissetmek,kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız sizleri kursumuza kalitenin tek adresine bekliyoruz.Kursumuzda size uygun olan saatlerde ve size uygun ücretlerle hemen eğitime başlayabilir kaliteli bir eğitim alabilirsiniz.

İLETİŞİM

Adres: Cumhuriyet Mah. İnönü Cad. No:107 Küçükçekmece/İstanbul
Tüm şubelerimize 0212 601 00 55 numaradan ulaşabilirsiniz.
Elektronik posta ile ulaşmak isterseniz info@lalesurucukurslari.com adresine email atabilirsiniz.

BİZ SİZİ ARAYALIM ?