Bartın Sürücü Kursu
27 Eylül 2021

Bartın Sürücü Kursu

Bartın sürücü kursu hizmetleri temel olarak kursiyerlerin ehliyet alma sürecinin tamamında gerekli destek ve eğitimlerin sağlanması üzerine kuruludur. Araç sürmenin günümüz dünyasında oldukça büyük bir ihtiyaç olarak görüldüğü bilinmektedir. Bartın lokasyonunda ihtiyacınız olan tüm sürücü kursu işlem ve eğitimleri için doğrudan kursumuza güvenebilirsiniz.

Ehliyet almak için Türkiye şartlarında sunulan birçok gerekçe ve şart bulunmaktadır. Bu şartların sağlanması sürecinde sürücü kursuna başvurarak sınavlara katılmak da başka bir şart olarak bilinmektedir.  

Şube Adresi: Kırtepe Mahallesi Tersane Caddesi No:2 C Yalı İş Merkezi, 74100 Merkez/Bartın
Ofis Telefonu: 0 (378) 228 78 88
Ofis Telefonu: 0 (530) 250 78 88 – Whatsapp
Email: bartin@lalesurucukurslari.com

Şube Özellikleri
Bayan Eğitmen: Mevcut
Araç Modelleri: 2021 Model Üzeri
Otomatik Vites: Mevcut

bartın sürücü kursu

Lale Bartın Sürücü Kursu İle Hızlı Bir Şekilde Ehliyet Alabilirsiniz

Ehliyet alma sürecinde kursiyerlerin araç kullanımını öğrenmeleri ve gerekli teknik eğitimi almaları şartı aranmaktadır. Bir sürücünün bilmesi gereken tüm kurallar ehliyet alma sürecinde önce yazılı sınav ile sonrasında ise sürüş sınavı ile test edilmektedir.

Ehliyet alma süreci kapsamında gerçekleştirilen teknik sınav ve sürüş sınavında başarılı olmak için alanında deneyimli eğitmen kadromuzdan faydalanabilirsiniz. Araç sürmek için gereken tüm eğitimleri ustaca veren eğitmen kadromuz ile ehliyet alma sürecinizi en hızlı şekilde tamamlayabilirsiniz.

Araç sürmek için bilinmesi gereken kural ve kaideler oldukça mühimdir. Trafik hali içerisindeyken kurallara uygun hareket etmek hem sürücünün kendi can güvenliği hem de başka canlıların güvenliği için büyük önem taşımaktadır. Bartın lokasyonunda ihtiyacınız olan tüm eğitimi deneyimli kadrolarımızdan alabilirsiniz.

Ehliyet Almak İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ehliyet almak için dikkat edilmesi gerekenler esas olarak usullere uygun adım atmaktan geçmektedir. Tüm şartların sağlanmasında iyi bir sürücü kursundan hizmet almak sorunsuz bir süreci mümkün kılmaktadır.

Ehliyet alma sürecinde ehliyet başvurusu ile birlikte ilk adım atılır. Başvuru sonrasında gerekli eğitimlerin alınması ve sınavların geçilmesi gerekir. Sınavların başarılı sonlanması ile birlikte ehliyet alınması için gereken ücretin yatırılması ve sonrasında ehliyetin alınması işlemi tamamlanır.

Ehliyet almak için kursiyerlere düşen en büyük sorumluluk trafik kurallarının insan hayatı için büyük önem taşıdığını idrak etmektir. Akabinde ehliyet alma süreci kapsamında verilen her bir eğitimin önem verilerek alınması gerekir.

Ehliyet Alma Şartları Nelerdir?

Ehliyet almak için taşınması gereken bazı şartlar bulunmaktadır. Bu şartlar aşağıdaki gibidir;

  • Yaş sınırının sağlanması,
  • Eğitim alınması,
  • Sağlık standartlarına uygunluk,
  • Adli sicil kaydı uygunluğu,
  • Ehliyet sınavı başarılı olması gibi şartlar aranmaktadır.

Bartın Sürücü Kursu faaliyetlerimiz ile kursiyerlerimizin gereken şartları taşıdığından emin olmaktayız. Her bir kursiyerimiz için gerçekleştirdiğimiz eğitimlerde başarılı olmaları için gereken püf noktalar da kursiyerlere sunulur.

Eğitim süreçlerinin tamamında araç sürüşü sırasında kursiyerin bilmesi gereken bilgilere yer verilmektedir. Eğitim ister yazılı sınav için ister sürüş sınavı için olsun her ikisinde de yoğun eğitim verilmektedir. Kursiyerlerimizin ihtiyaçlarına yönelik olarak dersler ve içerikleri ayarlanabilmektedir.

Her kursiyerin eğitim sürecinde ağırlık verilmesi gereken eğitim alanları birbirinden farklı olabilir. Eğitmenlerimiz bu noktada kursiyerlerimizin ihtiyaçlarına yönelik olarak eğitim verilmesine özen göstermektedir.

Bartın İli Özellikleri için Kaynaklar: Wiki

SİMÜLATOR EĞİTİMİ

Gerçeğe uygun olarak tasarlanan üç boyutlu şehir ortamı, konutlar, mağazalar, parklar, okullar, restoranlar, benzin istasyonları, alışveriş merkezleri, bankalar, vb. birçok yerleşim merkezlerini içermektedir. Dolmuşlardan otobüslere, yayalardan araçlara, reklam panoları ve billboardlarıyla şehir ortamını tamamiyle yansıtmakta, sürücülere yaşayan bir ortam sunulmaktadır. Sistemin yolla etkileşimi, hava koşulları ve sürüş performansı gibi özellikleriyle sürücüye gerçek duygular yaşatılmaktadır. Simülatör kullanımı sırasında, çiğnenen her kural için sesli ve görsel uyarılar bulunmaktadır. Ekranın sağ üst köşesinde uyulmayan kurallar veya trafik işaretleri ile hataların yapıldığı anda sürücünün uyarılması, verilen eğitimin etkin olmasını ve aktif öğrenmeyi sağlar. Trafik eğitimi konusunda duyulan ihtiyacın giderilmesinde önemli bir araç olacağı düşünülen ve oyun çekiciliği taşıyan bu simülatör, başlangıç seviyesindeki sürücülerin sanal, riskten uzak bir ortamda direksiyon başında sürücülük yeteneklerini geliştirme fırsatını bulmalarına yardımcı olmaktadır. Kullanıcılar yaptıkları hataların sonuçlarını görerek ve Trafikent’in sanal dünyasında herhangi bir tehlikeden uzak olarak deneyim kazanacaklardır.

ÖZEL DİREKSİYON EĞİTİMİ

Yapılan araştırmalara göre trafiğe çıkmak için özel direksiyon dersi alanların yaklaşık %50 si başarısız olup, trafiğe çıkmaktan vazgeçmektedir. Sebebi ise doğru seçim yapamamış olmasından dolayı inancını kaybedip vazgeçiyor. Bu sebepten dolayı alacağınız eğitimi alacağınız kurum çok önemlidir. Kurumumuzda, eğitimlerimiz bay veya bayan uzman eğitmenler eşliğinde gerçekleşmektedir. Size özel hazırlamış olduğumuz paket programlarımızdan alarak,direksiyon dersi ücretini hem uygun fiyata alır hemde trafiğe çıkma garantisi alabilirsiniz. Kendinizi özel hissetmek,kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız sizleri kursumuza kalitenin tek adresine bekliyoruz.Kursumuzda size uygun olan saatlerde ve size uygun ücretlerle hemen eğitime başlayabilir kaliteli bir eğitim alabilirsiniz.

İLETİŞİM

Adres: Cumhuriyet Mah. İnönü Cad. No:107 Küçükçekmece/İstanbul
Tüm şubelerimize 0212 601 00 55 numaradan ulaşabilirsiniz.
Elektronik posta ile ulaşmak isterseniz info@lalesurucukurslari.com adresine email atabilirsiniz.

BİZ SİZİ ARAYALIM ?