Lale Kayaşehir Sürücü Kursu
7 Ocak 2020

Lale Kayaşehir Sürücü kursu a tipi, b tipi, c tipi, d tipi ehliyetler; psikoteknik ve src belgelerine sahip olmak isteyen tüm vatandaşlarımız için hizmetinize açılmıştır. Lale Sürücü Kursları’nın kurumsal yapısında 14. Yeni şube olarak hizmet vermeye başlamıştır. İstanbul’un yeni ve gelişmekte olan ilçelerinden biri olan Kayaşehir’de; genç nüfus ile herkesi ehliyet sahibi yapmaktan son derece mutlu olduğumuzu belirtmek isteriz. Ehliyet almanın dışında trafik için iyi eğitimli trafikte nasıl davranması gerektiğini bilen ve kendini geliştirebilecek sürücüler yetiştirmenin gayreti içerisinde olduğumuzu bilmenizde fayda var. Lale Sürücü Kursları’ndan alacağınız eğitim ile kendinizi trafiğe daha fazla hazırlayabilir ve kurs bitiminde ehliyet belgenizi aldığınızda trafiğe kendinizden daha emin çıkabilirsiniz.

 

Şube Adresi: Kayabaşı Mahallesi, Adnan Menderes Bulvarı, Park Mavera2 T3 Blok No:2CJ Nolu Dükkan Başakşehir/İstanbul
Telefonu: 0 (533) 590 76 36
Email: kayasehir@lalesurucukurslari.com

 

kayaşehir sürücü kursu

 

Lale Kayaşehir Sürücü Kursu Kursu

               Eğer bir ehliyet kursu arıyorsanız hemen bizimle iletişime geçin. Çünkü şubemizde daha önce ehliyet sahibi yaptığımız yüzlerce memnun müşterimiz, son model araçlarımız, bay-bayan eğitmenlerimiz ve kurumsal seviyede yönetimlerimiz ile ehliyetinizi daha rahat alabilir ve daha önemlisi trafiğe eğitimli bir sürücü olarak çıkabilirsiniz.

 

Sınavlarda İstenilen Dil İmkânı

MEB Bakanlığı’nın düzenlemiş olduğu MTSK sınavlarında dileyen adaylara yabancı dillerde eğitim imkânımız bulunmaktadır. Yeni çıkan sisteme göre ehliyet teorik sınavına girecek adaylar bilgisayar ekranlarında soruları istedikleri dillere çevirebilecekler. Öğreğin ülkemizde yaşayan ve Türkçe dilini az konuşabilen ancak ana dili Arapça olan bir vatandaş sınav sorularını Arapça olarak görebilme ve sınavı tamamlama imkânı sunulmuştur.

Kayaşehir Sürücü Kursu Simülatör Eğitimleri

               Öncelikle Lale Kayaşehir sürücü kursumuza kaydolan her kursiyerimiz eğer bir ehliyet sınıfına daha önceden sahip değilse; teorik dersleri almak ve bununla ilgili teorik sınava tabii olmaktadır. Bu sınavlardan başarılı bir şekilde ayrılan kursiyerler (sınav sonuçları, sınavlar artık dijital olduğundan sınav bitiminde adaya sonuç kağıdı şeklinde verilmektedir) simülatör eğitimleriyle birlikte trafikte yapabilecekleri ve karşılaşabilecekleri durumlar ile alakalı bir ortamda eğitme başlarlar. Bu eğitimle kendilerini hazır hisseden sürücü adayları eğitmenleri eşliğinde MEB’in belirlediği güzergahta belirlenen hız limitleri ile trafiğe ilk adımı atmaktadırlar. Ardından bu ders saatlerini tamamlayan kursiyerler yine MEB’in belirlediği ilk tarihte sınava girerek sürücü belgelerini almaya hak kazanırlar. Bu makalemizde sizlere Başakşehir Sürücü Kursu ve sürücü belgesi nasıl alınır? şeklindeki konulara yer ayırdık. Detaylı bilgi ve fiyatlar hakkında bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin. Kayaşehir Wiki

SİMÜLATOR EĞİTİMİ

Gerçeğe uygun olarak tasarlanan üç boyutlu şehir ortamı, konutlar, mağazalar, parklar, okullar, restoranlar, benzin istasyonları, alışveriş merkezleri, bankalar, vb. birçok yerleşim merkezlerini içermektedir. Dolmuşlardan otobüslere, yayalardan araçlara, reklam panoları ve billboardlarıyla şehir ortamını tamamiyle yansıtmakta, sürücülere yaşayan bir ortam sunulmaktadır. Sistemin yolla etkileşimi, hava koşulları ve sürüş performansı gibi özellikleriyle sürücüye gerçek duygular yaşatılmaktadır. Simülatör kullanımı sırasında, çiğnenen her kural için sesli ve görsel uyarılar bulunmaktadır. Ekranın sağ üst köşesinde uyulmayan kurallar veya trafik işaretleri ile hataların yapıldığı anda sürücünün uyarılması, verilen eğitimin etkin olmasını ve aktif öğrenmeyi sağlar. Trafik eğitimi konusunda duyulan ihtiyacın giderilmesinde önemli bir araç olacağı düşünülen ve oyun çekiciliği taşıyan bu simülatör, başlangıç seviyesindeki sürücülerin sanal, riskten uzak bir ortamda direksiyon başında sürücülük yeteneklerini geliştirme fırsatını bulmalarına yardımcı olmaktadır. Kullanıcılar yaptıkları hataların sonuçlarını görerek ve Trafikent’in sanal dünyasında herhangi bir tehlikeden uzak olarak deneyim kazanacaklardır.

ÖZEL DİREKSİYON EĞİTİMİ

Yapılan araştırmalara göre trafiğe çıkmak için özel direksiyon dersi alanların yaklaşık %50 si başarısız olup, trafiğe çıkmaktan vazgeçmektedir. Sebebi ise doğru seçim yapamamış olmasından dolayı inancını kaybedip vazgeçiyor. Bu sebepten dolayı alacağınız eğitimi alacağınız kurum çok önemlidir. Kurumumuzda, eğitimlerimiz bay veya bayan uzman eğitmenler eşliğinde gerçekleşmektedir. Size özel hazırlamış olduğumuz paket programlarımızdan alarak,direksiyon dersi ücretini hem uygun fiyata alır hemde trafiğe çıkma garantisi alabilirsiniz. Kendinizi özel hissetmek,kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız sizleri kursumuza kalitenin tek adresine bekliyoruz.Kursumuzda size uygun olan saatlerde ve size uygun ücretlerle hemen eğitime başlayabilir kaliteli bir eğitim alabilirsiniz.

İLETİŞİM

Adres: Cumhuriyet Mah. İnönü Cad. No:107 Küçükçekmece/İstanbul
Tüm şubelerimize 0212 601 00 55 numaradan ulaşabilirsiniz.
Elektronik posta ile ulaşmak isterseniz info@lalesurucukurslari.com adresine email atabilirsiniz.

BİZ SİZİ ARAYALIM ?