Sefaköy Sürücü Kursu
30 Haziran 2019

Sefaköy Sürücü Kursu Ve Sunulan Hizmetler

 

Sürücü belgesi ola ehliyet almak isteyen kişilerin belirli bir eğitimden geçerek bu eğitim neticesinde sürücü belgesi sınavından başarılı bir şekilde geçmeleri gerekiyor. Bu nedenle Sefaköy sürücü kursu kapsamında verilen eğitimler ile sürücü belgesi alma isteyen adaylar kaliteli bir eğitim süreci geçirerek sürücü belgelerine kavuşuyorlar. Sefaköy sürücü kursları pratik ve teorik olarak iki farklı kulvarda veriliyor.

 

 Teorik eğitimler konusunda araçların iç ve dış özelliklerinin öğrenilmesi ve trafik kurallarından oluşuyor. Bu eğitimler yaklaşım olarak 15 günlük süre içerisinde Sefaköy sürücü kursları kapsamında sunuluyor. Bu eğitimin neticesinde ise kursiyerlerin öğrenmiş oldukları bilgilerin pratik olarak da uygulanması bekleniyor. Bunun için Sefaköy sürücü kursuna ait özel araçlar ile kursiyerler yanlarında eğitmenlerin bulunması şartı işle trafik içinde sürüş denemeleri yapıyorlar.

 

 Sefaköy Sürücü Kurslarında Verilen Eğitimlerin İçerikleri

 

 Sefaköy sürücü kurslarında trafik kurallarının tüm özellikleri en ince ayrıntısına kadar veriliyor. Bu eğitimler içerisinde ilk yardım eğitimleri de veriliyor. Araç iç donanımlarından trafik içerisinde mevcut olan tüm levhaların anlamlarına kadar tüm bilgiler kursiyerlere öğretiliyor. Sürücü belgesi sınavında da araçların iç donanımları, ilk yardım ve trafik kuralları konusunda ayrı ayrı kategorilerde sorular geliyor.

 

 Test usulü olarak yapılan sınavın sonunda geçer not alan kursiyerler kısa bir süre sonra da belirtilen tarihte pratik sınava girerek görevli gözetmenler eşliğinde belli bir süre araç kullanımı yapıyorlar. Bu işlemden sonra gözetmenler kursiyere vermiş olduğu notlar kapsamında adayların sürücü belgesini almaya hak kazanıp kazanmadığını belirtiyorlar.

 

 Sefaköy Sürücü Kursunda Uygun Fiyatlarda Eğitim İmkanı

 

 Sefaköy sürücü kursunda eğitim kalitesi göz önünde bulundurulduğunda Sefaköy sürücü kursu fiyatları da oldukça makul bir şekilde sunuluyor. Fiyatlandırma konusunda her keseye hitap eden bir sistem uygulanmasının yanı sıra ödeme kolaylıkları ile de herkesin böyle bir eğitimi almalarına olanak sağlanıyor.

 

 Ödeme seçenekleri kursiyerlerin ödeme güçlerine göre belli oranda taksitlendirme yapılarak sürücü belgesi almak isteyen adaylara kolaylıklar sağlanıyor. Eğitmen kadrosunun da konusunda uzman kişilerden oluşması eğitimin kalitesinin üst seviyelere çıkmasını sağlıyor. Kaliteli eğitim ve test araçlarının konforlu olması nedeni ile birçok kişi sefaköy sürücü kursunu tercih ediyor.

Sefaköy Sürücü Kursu

Sefaköy Sürücü Kursu

SİMÜLATOR EĞİTİMİ

Gerçeğe uygun olarak tasarlanan üç boyutlu şehir ortamı, konutlar, mağazalar, parklar, okullar, restoranlar, benzin istasyonları, alışveriş merkezleri, bankalar, vb. birçok yerleşim merkezlerini içermektedir. Dolmuşlardan otobüslere, yayalardan araçlara, reklam panoları ve billboardlarıyla şehir ortamını tamamiyle yansıtmakta, sürücülere yaşayan bir ortam sunulmaktadır. Sistemin yolla etkileşimi, hava koşulları ve sürüş performansı gibi özellikleriyle sürücüye gerçek duygular yaşatılmaktadır. Simülatör kullanımı sırasında, çiğnenen her kural için sesli ve görsel uyarılar bulunmaktadır. Ekranın sağ üst köşesinde uyulmayan kurallar veya trafik işaretleri ile hataların yapıldığı anda sürücünün uyarılması, verilen eğitimin etkin olmasını ve aktif öğrenmeyi sağlar. Trafik eğitimi konusunda duyulan ihtiyacın giderilmesinde önemli bir araç olacağı düşünülen ve oyun çekiciliği taşıyan bu simülatör, başlangıç seviyesindeki sürücülerin sanal, riskten uzak bir ortamda direksiyon başında sürücülük yeteneklerini geliştirme fırsatını bulmalarına yardımcı olmaktadır. Kullanıcılar yaptıkları hataların sonuçlarını görerek ve Trafikent’in sanal dünyasında herhangi bir tehlikeden uzak olarak deneyim kazanacaklardır.

ÖZEL DİREKSİYON EĞİTİMİ

Yapılan araştırmalara göre trafiğe çıkmak için özel direksiyon dersi alanların yaklaşık %50 si başarısız olup, trafiğe çıkmaktan vazgeçmektedir. Sebebi ise doğru seçim yapamamış olmasından dolayı inancını kaybedip vazgeçiyor. Bu sebepten dolayı alacağınız eğitimi alacağınız kurum çok önemlidir. Kurumumuzda, eğitimlerimiz bay veya bayan uzman eğitmenler eşliğinde gerçekleşmektedir. Size özel hazırlamış olduğumuz paket programlarımızdan alarak,direksiyon dersi ücretini hem uygun fiyata alır hemde trafiğe çıkma garantisi alabilirsiniz. Kendinizi özel hissetmek,kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız sizleri kursumuza kalitenin tek adresine bekliyoruz.Kursumuzda size uygun olan saatlerde ve size uygun ücretlerle hemen eğitime başlayabilir kaliteli bir eğitim alabilirsiniz.

İLETİŞİM

Adres: Cumhuriyet Mah. İnönü Cad. No:107 Küçükçekmece/İstanbul
Tüm şubelerimize 0212 601 00 55 numaradan ulaşabilirsiniz.
Elektronik posta ile ulaşmak isterseniz info@lalesurucukurslari.com adresine email atabilirsiniz.

BİZ SİZİ ARAYALIM ?